Jump to content

Am parasit clubul BMW!


Alexxx

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous Users)

cel mai tare topic ever!!! multumim Fake  :)

mai tare ca "am bani de benzina dar nu am bmw/cine ma plimba?", mai tare ca ala cu masinile de spala mai jos, the best  :blink:

196139[/snapback]

 

 

multumirile pleaca catre sursa :) daca doreste sa se nominalizeze......

 

 

P.S. to sursa:i luv ya :)

Link to comment
Share on other sites

Sunteti rai. Este o masina fiabila, sa nu uitam ca Fiat detine Ferrari, si exista si Ferrari galbene. BMW galbene nu prea sunt. Deci avantaj Fiat. :blink:

 

Pacat ca are 2 usi si nu poate sa faca taxi cu ea. Ar merge totusi niste semne cu M3 pe masinuta. Si steag din ala cu UE.

196142[/snapback]

daca ai sti cata dreptate ai!!! mot-a-mot!

 

ASTA mai era un aspect al mandriei! :)

Link to comment
Share on other sites

14 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous Users)

13 Members: lucian1, AliNOS, cat, sierra1771, Fake, Vrabiuta, MuadDib, verssatu, georgem, hedgehog, manole74, AR99RMS, benarcis

 

ma bucur ca ai plecat de pe forum,dute sa nu te mai intorci :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

Plictiseala mare prin alte parti, bate vantu?

 

 

Ontopic: pai stati asa, ultima mea masina a fost (si inca este) Alfa 156 2.0 JTS de 165 de cai, care la motoare sub 2.5, bate orice BMW vreti voi. Cu 525i-ul lui GBU am fost aproape egal, dar el avea cutie automata si 192 de cai.

 

Deci pana la urma, si FIAT-ul face BMW-ul. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Plictiseala mare prin alte parti, bate vantu?

Ontopic: pai stati asa, ultima mea masina a fost (si inca este) Alfa 156 2.0 JTS de 165 de cai, care la motoare sub 2.5, bate orice BMW vreti voi. Cu 525i-ul lui GBU am fost aproape egal, dar el avea cutie automata si 192 de cai.

 

Deci pana la urma, si FIAT-ul face BMW-ul. :)

196168[/snapback]

 

 

ai dreptate,plicteseala mare.ne batem la urmatoarea intalnire :blink:

Link to comment
Share on other sites

Alexxx incerci sa scapi dar nu ai sanse :) .....Te cauta forumisti si in "Gaura de Sarpe"....Acum cativa "AGENTI SECRETI" vor sta non stop pe club fiat si te vor Fila sa vada ce scrii pe accel forum....Cred ca se va face un Topic special ceva de genul "CE SCRIE ALEXXX PE FIAT CLUB" :blink: .....

 

Tot ce scrii va fi strict supravegheat si va fi postat aici pe bmwclub.... :)

 

Doamneeee lasati-l fratilor in pace...Nu mai scapa acum baiatul de voi :) :) :)

 

Nu mai pot de ras....Ce!!!! topicul asta va fi de cel putin 20 pag. SA VEDETI CAND I SE VA STRICA CEVA BAIATULUI LA MASINA.....Maaaaaaaaa atunci caterink :D

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Pe topicu asta s-au platit niste polite mai vechi.... Te intreb de buletin pt ca toate posturile tale parca sunt scrise de unu de 13 ani. Sa stii ca un forum are mai ales un scop informativ, tu prin posturile tale nu dai nici o informatie interesanta, nici nu ceri o informatie, mai mult vb degeaba...
Link to comment
Share on other sites

Pe topicu asta s-au platit niste polite mai vechi.... Te intreb de buletin pt ca toate posturile tale parca sunt scrise de unu de 13 ani. Sa stii ca un forum are mai ales un scop informativ, tu prin posturile tale nu dai nici o informatie interesanta, nici nu ceri o informatie, mai mult vb  degeaba...

196237[/snapback]

 

Cred ca stai atent si urmaresti toate posturile mele :) :) :) ....La sfarsitul carierei tale de "URMARITOR DE POSTURI" sa imi spui....Si fazele astea Basite cu ai buletin sau chesti destea ...Erau odata...Daca are cineva ceva cu mine sa imi spuna personal...Sau sa faceti un pool :) Evident facut de tine ca esti PREOCUPAT DE CATEVA ZILE "DE MINE"( ce scriu eu )....Si daca va iesi pool-ul in favoarea ta..adik sa plec de pe forum plec si revin peste 7 luni-8 cu "ACTE IN REGULA" :D :D :)

 

Esti MULTUMIT.... :blink:

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Today, 12:29 AM

Post #17

 

 

 

 

 

Group: Members

Posts: 8

Joined: 18-February 07

Member No.: 229

Locatie: Bucuresti

Marca: Fiat

Model: Stilo

An: 2002

 

 

 

Maine la Ai ii schimb uleiul cutiei si daca tot face ii schimb si sincronul. In mod normal sunetul respectiv nu ma deranjaza, DAR intervine de fiecare data cand ma iau la intrecere cu cineva. Si e frustranta ca ti-e frica sa mia dai "liniutze" sa nu faci praf cutia...

Si am destui BMW-isti cu figuri in cap pe care sa-i "prafuiesc" cu motorul asta!

 

Feriti...lumeee... :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.