Jump to content

Adobe photoshop - Virtual tuning


alex_maniacu_91

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mersi pt efort dar vreau ceva mai realist , am spoiler de m acum,vreau doar farurile alea si grilele sa stiu daca fac vreo inevstitie sau nu, mersi oricum pt efortul depus

207774[/snapback]

 

Am cautat alte faruri model asemanator..nu gasesc nimik in pozitie buna... sa pot sa le atasez pe masina ta :) :) :) ...gasesc decat 1 in fata (dreaptu' sau stangu') al doilea e in spate si nu pot sa il fac sa se potriveasca :blink: ...Poate cineve mai Expert in photoshop sa reuseasca....Ti-am facut decat narile negre....Faruri inca mai caut :) ...

 

Alexpeed ce ai vrut sa zici mai sus....ce scris si cine a lasat???nu inteleg :)

post-3675-1174070291_thumb.jpg

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Paco Uite farurile .....E imposibil.. am cautat 2 zile dupa ele :blink:  :) ....SI in sfarsit am dat peste astea....Oricum n-au iesit prea bine deoarece rezolutia farurilor pe care le-am gasit e ff proasta ......M-ai mult de atat e Imposibil pt mine sa fac :)  :) ...

208149[/snapback]

va multumesc pt efortul depus,arata bine ,dar nush ce sa fac inca

Edited by paco_wonderboy
Link to comment
Share on other sites

deci am devenit curios cu modificatul pozelor si am luat si eu programul asta si m-am apucat pe treaba doar ca nu prea ma stiu eu sa lucru. este prima data cand lucrez cu el si vreau si eu sa stiu cum faceti voi de schimbati culoarea masinii si pastrati si formele de relief de pe caroserie ca mie nu imi iese deloc.
Link to comment
Share on other sites

deci am devenit curios cu modificatul pozelor si am luat si eu programul asta si m-am apucat pe treaba doar ca nu prea ma stiu eu sa lucru. este prima data cand lucrez cu el si vreau si eu sa stiu cum faceti voi de schimbati culoarea masinii si pastrati si formele de relief de pe caroserie ca mie nu imi iese deloc.

208281[/snapback]

te ajut cu placere daca vrei :) id meu de mess e alex_maniacu_91.intra si iti raspund la intrebari :blink:

 

Poate cineva sa imi faca in photoshop un Avensis alb cu plafon negru si cu geamuri negre?ma ajuta cineva?iese cu suparare ca nu e BMW?

208284[/snapback]

iti fac cu cea mai maree placere :) pune o poza si se rezolva;)

Link to comment
Share on other sites

va multumesc pt efortul depus,arata bine ,dar nush ce sa fac inca

208222[/snapback]

 

Eu zic sa te Potolesti cu farurile :) :) ....Este doar parerea mea...cele care le ai dau bine pe masina....Fai "Narile" negre :) si gata ....Sau daca vrei neaparat sa achizitionezi una pereche faruri sa iei negre...ca albe nu prea dau bine si au majoritatea :blink: ...Bafta

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

deci am devenit curios cu modificatul pozelor si am luat si eu programul asta si m-am apucat pe treaba doar ca nu prea ma stiu eu sa lucru. este prima data cand lucrez cu el si vreau si eu sa stiu cum faceti voi de schimbati culoarea masinii si pastrati si formele de relief de pe caroserie ca mie nu imi iese deloc.

208281[/snapback]

 

Daca te ajuta cu ceva....Eu am sters programul de 15 ori si l-am reinstalat DE NERVI CA NU IMI IESEA :blink: :) :) ....Si acum mai am de invatat Muuuuultttt .....Greu nu e..dar tre sa ai rabdare si Nervii de FIER :)

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Daca te ajuta cu ceva....Eu am sters programul de 15 ori si l-am reinstalat DE NERVI CA NU IMI IESEA :blink:  :)  :) ....Si acum mai am de invatat Muuuuultttt .....Greu nu e..dar tre sa ai rabdare si Nervii de FIER :)

208300[/snapback]

 

 

eu nu ma mai obosesc sa umblu in photoshop, mult prea greu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
@IulianE uite-ti Avensisu :)  :) .....Nu i-am mai facut alte modificari gen:Jante; Grila neagra etc etc..Deoarece n-ai specificat accest lucru si n-am vrut sa iasa ceva nerealist :blink: .....

208318[/snapback]

man merci mult...raman dator.m-ai impresionat....eu nu am reusit sa gasesc o poza cu un avensis alb

Am si dat print

Edited by IulianE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.