Jump to content

E38 728i "Mafia"


Amun-Ra

Recommended Posts

E tare ca poza aia pare facuta in bucatarie sau in baie.

Probabil nu a dat cu smirghel, a dat doar cu spray, deci se va coji in cateva saptamani vopseaua, That's gangsta!!!

 

eu vreau sa vad o poza cu "propretaru'", sigur e ceva made man.

Trebuie sa treci prin mai multe probe pana sa ajungi sa-l vezi.

Edited by Service Premium
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

E tare ca poza aia pare facuta in bucatarie sau in baie.

Probabil nu a dat cu smirghel, a dat doar cu spray, deci se va coji in cateva saptamani vopseaua, That's gangsta!!!

 

 

Trebuie sa treci prin mai multe probe pana sa ajungi sa-l vezi.

 

da si eu tampit, sigur e pe baza Omerta individul, cred ca ar trebui sa ma si tem putin... putin, putin :unsure:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

narile sunt curatate inainte de vopsire, s-au dat 3 straturi de vopsea si 2 de lac si sunt foarte sigur ca nu se vor cojii. cat despre faptul ca le-am vopsit pe niste ziare, care este problema?

 

va place carcota, dar sunteti si foarte penibili unii din voi. pacat ca va bateti joc de un forum si de cei care il fac forum, adica membrii. poate nu e cea mai noua masina, dar este o masina intretinuta si va fii intretinuta in continuare si va fii facuta dupa propriul plac. daca nu va place nu trebuie sa aruncati cu noroi, puteti foarte simplu sa va abtineti.

  • Like 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

rog inchiderea topicului, nu stiam ca aici este hi5/matrimonilale. chiar imi cer scuze ca am deschis topic pe acest forum, aveam impresia ca aici este un forum al fanilor bmw, nicidecum un forum de penibili si de gay.

 

o seara buna tuturor penibililor si gaylor de aici (era unu care cerea poze cu mine, pe un forum de masini, cat de gay si labar sa fii? :))))))))) )

  • Like 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.