Jump to content

E38 728i "Mafia"


Amun-Ra

Recommended Posts

Si astia care l-ati sustinut, va implor rugati-l voi sa ramana intre noi. Stiu ca va surade ideea de a va-ntalni zi de zi in trafic cu dobitoci care au masini de 2 tone si cauciucuri ca bucile.

 

Haideti, poate pe voi va asculta!

  • Like 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Doresc stergerea topicului si a contului dupa acest forum de "jmecheri" si homosexuali penibili.

 

Multumesc celor care mi-au tinut partea si au avut ceva constructiv de zis si au fost si e tarati in noroi fara motiv, ca si mine.

 

Toate bune!

 

 

bai, in spiritul deja impamantenit :sorcerer: , hai sa facem analiza pa fraza nenicule:

 

- "doresc stergerea" - suveran, de nerefuzat, indiferent de faptul ca asta implica o disipare in neantul internetului, o pierdere a identitatii mafiote

 

- "dupa" : autorul sigur are o mastusa mica de statura si vioaie, care-i spune des "mama" - "lasa mama ca is si fete bune"

 

-"jmecheri si homosexuali penibili" - nimeni nu se pune cu mafia si cauciucurile ei. In privinta homosecsualilor, a se vedea explicatia de mai sus, cea legata de matusa. In definitiv, Zeul Soare poate fi placut si de barbati, avand gena buna din familie, or asta ii repugna.

 

- "Multumesc celor care mi-au tinut partea" - afilierea mafiota iarasi isi spune cuvantul, sangele de DON tine sa fie demn (a se vedea punctul 1), lasandu-i pe cei din jur c-un gust amar

 

- "e tarati in noroi fara motiv, ca si mine" - insiduos, se evoca o anumita dorinta. De data asta, insa, Mafia doreste sa stea deasupra, nu sa fie tarata, insa mediul, umed si catifelat, ii face placere. Atentie, a nu se confunda cu trimiterea la homosecsuali, care se repeta obsesiv in posturile sale. Mafia e mafie.

 

"-toate bune" - desi nu pare, inseamna ca Mafia se va intoarce. Asta pentru ca, in lumea lui, mafiota, toate-s puse bine la punct.

  • Like 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ia-i si cauciucuri, schimba-i consumabilele

 

pai daca se baga la cheltuielile astea, probabil va depasi pretul de achizitie al masinii si buget clar nu mai are.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mafia. Apropo de tema asta, mi-aduc aminte de un post al cuiva, care mi s-a parut absolut GENIAL (am uitat, la naiba, al cui era) - zicea baiatul ala ca si el, la varsta aia, a avut MAF la numar, pentru ca, nu-i asa, pe vremea aia asta era suficient ca sa fii mafiot.

 

autoironia salveaza romania

Link to comment
Share on other sites

Masina asta de ce nu are numar de Italia? Stiam ca toti mafiotii de la noi au plecat acolo. Ar fi mai credibila toata treaba.

 

cum iti permiti sa postezi sub vorbele lui nightman? unde e respectul cuvenit?

 

nightamn, uite, iti propun ceva: tu scrii ceva, apoi noi iti raspundem, desi tu nu vrei.

 

lol.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.