Jump to content

E30 / E36 ĂŽndrumar.


Sido

Recommended Posts

nu e vorba de dezamĂŁgire ci de realitate, nu vreau sĂŁ fiu ĂŽnĂželes greÂşit, dar la 2500 vorbim deja de golf 4, seat leon m1.... alte standarde.

Tocmai viata bate filmul, daca tu crezi ca o sa gasesti un e36 buna la 1000euro :bashwall: :whistling:

 

banii vin lunar, buba e cã nu am rãbdare sã Îi strâng :D

Atunci fa credit, poti incerca la Raiffeisen, au conditii foarte bune acum.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am scris pe prima pagina ca un e36 in stare buna(nu te gandi ca e impecabil sau fara niciun defect nici la banii astia!) costa in jurul a 2000eur. chiar si 316i.(+/- 200-300eur, dar in niciun caz 1000).

Un e30 in stare buna probabil tot pe aici se invarte, asta din cauza ca cele care mai sunt in stare buna sunt doar cele in care s-a investit, reconditionat etc si de aici si pretul mai mare. In orice caz nu exista pret corect, poate gasesti vreo oferta mai buna etc, dar la 1000eur e imposibil sa iei e36 de incredere si inmatriculat (ca

 

Daca ai doar 1000eur pt achizitie mi-as pune serios problema daca iti permiti o masina (orice masina), tu vrei si bmw care cum spuneam e scump la intretinere..

Link to comment
Share on other sites

 

dacĂŁ vĂŁ e prea lene sĂŁ rĂŁspundeĂži pentru cĂŁ ĂŽntrebĂŁrile mele pot fi gĂŁsite la search pur Âşi simplu omiteĂži sĂŁ o mai faceĂži Âşi fiĂži siguri cĂŁ thread-ul se va ĂŽnchide uÂşor, uÂşor.

 

Nu ii e nimanui lene sa iti raspunda, dar cand bagi faze de genul cat poate sa fie un e36/e30 cand un golf4 e 2500euro o dai in diverse.

Link to comment
Share on other sites

nu o vreau Înmatriculatã, doar am Întrebat dacã e vreo diferenÞã În a circula cu ea pe stradã.

 

eu alerg mai mult dupĂŁ un E30.

 

cât despre 1000 de euro, eu sunt acum gen ''vreau o maºinã'' mã uit În portofel, vãd ~1000 de euro. vreau un BMW, dar hai sã vedem dacã Îmi pot permite unul ºi În ce condiÞii sau pânã la urmã dacã Îmi permit o alta..

Hei, nu toĂži au maÂşinĂŁ, chiar Âşi ĂŽn ziua de azi, nu?

 

sunt total nou În toatã treaba asta ºi 'on my own', m-am mutat de curând Într-un alt oraº aºa cã nu am pe cine sã Întreb, ÎnvãÞ ºi eu din mers ba cu un search.ba cu un topic pe forum, dar dacã toÞi ar spune pas sau cautã În alt loc nu ar mai exista aceste comunitãÞi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.