Jump to content

Sunt hotarat sa cumpar aceasta masina.AJUTOR


cristiice

Recommended Posts

Am inteles mesajul . 99% dintre voi mi-ati spus sa nu aleg o masina cu volan pe dreapta si asa voi face. M-ati lamurit.

Aveam nevoie de experienta voastra. PS ( bugetul meu nu e de 2000 euro:) , e de mult mai mult, doar ca nu-mi convine sa dau multi bani pe o masina.

Edited by cristiice
Link to comment
Share on other sites

Am inteles mesajul . 99% dintre voi mi-ati spus sa nu aleg o masina cu volan pe dreapta si asa voi face. M-ati lamurit.

Aveam nevoie de experienta voastra. PS ( bugetul meu nu e de 2000 euro:) , e de mult mai mult, doar ca nu-mi convine sa dau multi bani pe o masina.

 

Faci bini di tat!!

Link to comment
Share on other sites

Am inteles mesajul . 99% dintre voi mi-ati spus sa nu aleg o masina cu volan pe dreapta si asa voi face. M-ati lamurit.

Aveam nevoie de experienta voastra. PS ( bugetul meu nu e de 2000 euro:) , e de mult mai mult, doar ca nu-mi convine sa dau multi bani pe o masina.

 

ia-ti bicicleta atunci si pune banii la cec :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Decizia iti apartine, vad ca te-au ajutat multi, mai aveau putin si veneau peste tine in Iasi sa se ia cu tine ca nu esti in toate mintile,te poti orienta spre orice masina, era de preferat ca posesorii de aceeasi marca sa-ti dea informatii, nu toti care nu-si vad lungul nasului hahaha
Link to comment
Share on other sites

Am inteles mesajul . 99% dintre voi mi-ati spus sa nu aleg o masina cu volan pe dreapta si asa voi face. M-ati lamurit.

Aveam nevoie de experienta voastra. PS ( bugetul meu nu e de 2000 euro:) , e de mult mai mult, doar ca nu-mi convine sa dau multi bani pe o masina.

Ofera i o mie de euro aluia cu bmw ul si daca accepta o iei , garantat daca o desfaci faci dublu , sant o gramada pe aici care numai din asta traiesc . Si legat de interzicerea masinilor cu volan dreapta in romania ..totusi in anglia si irlanda circula nu multe ci foarte multe masini cu volan pe stanga iar pe englezi nu i am auzit niciodata comentand despre asta :wink: cel putin cat am stat eu printre ei. Aici e vorba de soferul de la volan , daca e bou te omoara si cu o bicicleta.

Link to comment
Share on other sites

Tu ti-ai da masina pe 1500 euro ? Ca doar ce naiba la dezmembrari nu iti da nimeni banii astia.

eu nu o dau nici pe x mii ca stiu cat am bagat in ea si nu merita data. e46 ala in anglia il iei cu 700 lire maxim si daca umbli pe la licitatii prin londra il poti lua si cu 400 lire daca ai ceva bafta sa nu nimeresti cu colorati prin jurul tau . asa procedeaza multi le iau din licitatii la preturi derizorii le fugaresc pe acolo apoi vin acasa , nu mai au bani si incep sa ceara preturi de astea gen 1900 , 2000 pe o masina de 300 400.

Link to comment
Share on other sites

fbdnctrgtsfsg tu esti ma?

vedeti-va de treaba in continuare ca d-aia postati pe forum, sa ajutati nu sa luati in ras, si cel mai ciudat unul batjocoritor, suntem oameni ne ajutam semenii,rog posesorii de seria 3 e46 sa posteze, ei stiu cel mai bine masinile astea

Link to comment
Share on other sites

e46 ala in anglia il iei cu 700 lire maxim si daca umbli pe la licitatii prin londra il poti lua si cu 400 lire daca ai ceva bafta sa nu nimeresti cu colorati prin jurul tau .

 

daca cauti bine o poti cumpara si pe 100, daca cauti si mai bine primesti 100 numa sa o duci :unsure:

Link to comment
Share on other sites

vedeti-va de treaba in continuare ca d-aia postati pe forum, sa ajutati nu sa luati in ras, si cel mai ciudat unul batjocoritor, suntem oameni ne ajutam semenii,rog posesorii de seria 3 e46 sa posteze, ei stiu cel mai bine masinile astea

ma retrag ca n am cu cine conversa pe aici:) tu habar nu ai cu ce se mananca masinile , ce treaba are cu cat a luat o pula de gheorghe din anglia daca eu ii ofer 1000 si vrea sa fie sanatos ... sau dupa tine tre sa i dai vreo 200 in plus ca sa fie el fericit?:))bun asa.

 

hai bafta.

Link to comment
Share on other sites

ma retrag ca n am cu cine conversa pe aici:) tu habar nu ai cu ce se mananca masinile , ce treaba are cu cat a luat o pula de gheorghe din anglia daca eu ii ofer 1000 si vrea sa fie sanatos ... sau dupa tine tre sa i dai vreo 200 in plus ca sa fie el fericit?:))bun asa.

 

hai bafta.

nu ma refeream la tine , stai linistit ca sunt unii care nu stiu sa ajute, nici macar n-ar fi trebuit sa te simti invinovatit, esti posesorul masinii, tu da-i sfaturi la ce sa se uite, nu neaparat ca masina are volan pe stanga. Oricum, baiatul acela nici macar nu mai da pe forum, ramanem noi sa ne contrazicem ? Nu fac asta, bafta sa aiba care vrea poate Similea ca iar vad ca asculta Lady Gaga :popcorn: o sa citesc in continuare spectacolul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.