Jump to content

Sunt hotarat sa cumpar aceasta masina.AJUTOR


cristiice

Recommended Posts

daca cauti bine o poti cumpara si pe 100, daca cauti si mai bine primesti 100 numa sa o duci :unsure:

chiar ma gandeam sa aduc vreo 10 e46 jumate benzina ,jumate diesel sa le desfac bucati si apoi sa dau piesele la preturi de dumping:)) ca la ce scoruri au unii pe aici te doare capul (mi a cerut unul pe un far sh simplu 300 ron ,altul pe o mufa ordinara 500 mii :thumbdown: )

Link to comment
Share on other sites

chiar ma gandeam sa aduc vreo 10 e46 jumate benzina ,jumate diesel sa le desfac bucati si apoi sa dau piesele la preturi de dumping:)) ca la ce scoruri au unii pe aici te doare capul (mi a cerut unul pe un far sh simplu 300 ron ,altul pe o mufa ordinara 500 mii :thumbdown: )

Razbuna-te pe ei si cumpara-le noi si originale bmw.

Link to comment
Share on other sites

Ai sa dea dracii. Alta clona.

Dupa cum am banuit.

 

A a a alehandro. Bea dintr-o camera de tractor

se scrie alejandro baiete :goodjob: inca nu ti-ai depasit conditia de a scrie corect? sau macar bifeaza te rog cu doua ghilimele sa nu-mi inlaturi orice suspiciune

Link to comment
Share on other sites

in primul rand sunt insurat Laur, in al doilea rand incepi sa gandesti mai rau ca un copil si in al treilea rand n-ai dreptate in legatura cu persoanele necunoscute, verifica-ti putin cunostiintele sau constiinta ca o ai prea incarcata :popcorn: Edited by sr alejandro
Link to comment
Share on other sites

aleJandro pare genul blajin, undeva calugar parasit de nevasta.

 

L.E. am avut dreptate? incredibil :)

incredibil, ai doar 21 de ani si incepi sa te descrii singur? esti penibil baietas :frantics: da o tura prin oras

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce draq se intampla, zici ca e stricata carnea din shaorma, sau maioneza, numai fenomene in ultima vreme, zici ca s-au inchis forumurile alea cu renume.

Cum draq sa-ti iei masina cu volan pe dreapta, e ca si cum ti-ai lua o pereche de pantofi dar 2 de dreptu....

Link to comment
Share on other sites

Buna ziu . Ca sa nu mai deschid ul alt topic , voi posta aici . De cateva luni ma uit dupa un BMW e46 si citesc multe pareri pe acest forum si altele . Ca buget strict de achizitie ar fi unul intre 6.000 - 7.000 euro , lasand la o parte inamtricularea si restul pieselor ce ar trebui schimbate . Ma intereseaza un 2.0 benzina dupa 2002 ( varianta facelift ) . Gasesc ceva bun la acesti bani ? Asta insemnand sa nu stau lunar prin service cu ceva probleme majore . Multumesc .
Link to comment
Share on other sites

Uita-te pe la sectiunea "Vanzari BMW" aici pe forum si ai sa gasesti. Chiar era un coleg care isi vindea masina,foarte ingrijita la 6000. Investitii in ea nu cred ca mai necesita iar taxa e platita

Voi mai arunca si niste priviri la sectiunea "vanzari" , nu ma grabesc , mai pot astepta cateva luni . Dar prioritar ar fi o masina adusa din Germania .

Multumesc de sfat .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.