Jump to content

MOTOCICLISTI BMW


dartagnan

Recommended Posts

singurul obraznic si prost crescut esti tu, nici unul din cei enumerati.

 

este pacat ca il incluzi pe dan nastase in aceeasi "clasa" cu tine. este mult deasupra.

doar pentru ca esti mai invarsta, nu inseamna ca ca ai dreptul sa vorbesti asa cum o faci. nu ne cunosti, si nu faci decat sa arunci cuvinte urate. daca este cineva prost crescut... o fi. dar nu este nici mike, pe care l-ai luat primul in focuri,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

singurul obraznic si prost crescut esti tu, nici unul din cei enumerati.

 

 

23728[/snapback]

 

Este o "ea" in primul rand,si iti garantez eu ca esti total deplasat cu afirmatiile tale.Te rog revizuiesteti atitudinea.

 

In al doilea rand te rog frumos,si pe tine dar si pe ceilalti,sa nu mai treceti de limita bunului simt si sa incetati cu jignirile si ofensele.Va avertizez ca la urmatoarea jignire va dau ban.

Link to comment
Share on other sites

poti sa dai ce vrei, uite doua link-uri de forumuri moto bmw, vezi si tu daca vezi vreun automobilist pe acolo. in plus moderatorii isi fac treaba si mentin o disciplina a topicelor. aici orice degenereaza in balacareala. nu inteleg de ce aici la sectiunea moto intervin automobilisti in discutii care nu-i privesc.

 

http://www.advrider.com/forums/forumdisplay.php?f=11

http://bmwsporttouring.com/ubbthreads/ubbthreads.php

 

 

Este o "ea" in primul rand,si iti garantez eu ca esti total deplasat cu afirmatiile tale.Te rog revizuiesteti atitudinea.

 

In al doilea rand te rog frumos,si pe tine dar si pe ceilalti,sa nu mai treceti de limita bunului simt si sa incetati cu jignirile si ofensele.Va avertizez ca la urmatoarea jignire va dau ban.

23731[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky

singurul obraznic si prost crescut esti tu, nici unul din cei enumerati.

 

este pacat ca il incluzi pe dan nastase in aceeasi "clasa" cu tine. este mult deasupra.

doar pentru ca esti mai invarsta, nu inseamna ca ca ai dreptul sa vorbesti asa cum o faci. nu ne cunosti, si nu faci decat sa arunci cuvinte urate. daca este cineva prost crescut... o fi. dar nu este nici mike, pe care l-ai luat primul in focuri,

23728[/snapback]

:blink: :w00t: Nu esti cu toata tigla pe casa!!! ... daca ma intelegi ce vreau sa spun. :D

Ai avut vre-un accident de motor si n-ai purtat casca??? :) Daca da, vezi ca te-a afectat rau de tot! :) :) :) Daca vrei sa te certi cu toata lumea gaseste-ti alt loc!!! Eu m-am saturat de afirmatiile tale si cred ca nu sunt singur! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
poti sa dai ce vrei, uite doua link-uri de forumuri moto bmw, vezi si tu daca vezi vreun automobilist pe acolo. in plus moderatorii isi fac treaba si mentin o disciplina a topicelor. aici orice degenereaza in balacareala. nu inteleg de ce aici la sectiunea moto intervin automobilisti in discutii care nu-i privesc.

 

http://www.advrider.com/forums/forumdisplay.php?f=11

http://bmwsporttouring.com/ubbthreads/ubbthreads.php

23734[/snapback]

Si daca nu-ti place aici, ce mai stai??? Mergi unde vrei tu. Nu te obliga nimeni sa stai aici!!! :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
:) :) :) Hai ca mi-am facut nervi asa de dimineata!!! Chiar nu-mi ajungeau problemele de la servici, trebuia sa ma enervezi si tu!!! :) :blink: :) :)
Link to comment
Share on other sites

nu stau mai, imi vad de traba, credeam ca e ceva mai de soi dar e o mica romanie. cu bine!

 

Si daca nu-ti place aici, ce mai stai??? Mergi unde vrei tu. Nu te obliga nimeni sa stai aici!!!  :blink:  :)  :)

23738[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

topic inchis temporar pana la impartirea avertismentelor

 

GATA!

 

Acestea sunt deciziile administrative luate:

 

1. Doru si Butky au primit avertismente pentru cuvinte cu caracter injurios si respectiv rabufniri necontrolate; Ii rog si pe aceasta cale, ca pe viitor sa nu se mai ajunga la astfel de discutii.

 

2. Barrriton si oricare alt membru al forumului sunt rugati sa nu mai intervina in sectiunea moto incercand sa faca ordine, ci sa anunte moderatorii daca li se pare ceva suspect

PS. Organizarea unei intruniri a motociclistilor nu este un motiv de raportare.

 

3. Pana in acest moment am reunit foarte putini posesori de motocilete si cu atat mai putini posesori de motociclete BMW, iar cand se va ajunge la concluzia ca posturile lor nu mai incap in aceasta sectiune vom stabili ce trebuie facut altfel. Pana atunci, motociclistilor li se permite sa dezbata orice problema in sectiunea rezervata lor.

 

4. Sectiunea moto NU este rezervata in exclusivitate motociclistilor, dar discutiile purtate aici vor avea caracter specific, iar pe cei ce posteaza aici ii rog sa tina cont de acest lucru.

Edited by mike
Link to comment
Share on other sites

Guest butcky

:) Doru si Butky au primit avertismente pentru cuvinte cu caracter injurios si respectiv rabufniri necontrolate; :)

Daca nu interveneam eu, nu ii spunea nimeni nimik!!! :) :blink: :) :)

Si cu asta am incheiat ce aveam de spus. SCUZE CA AM SCRIS DIN NOU!!! :)

Edited by butcky
Link to comment
Share on other sites

:) Doru si Butky au primit avertismente pentru cuvinte cu caracter injurios si respectiv rabufniri necontrolate; :)

Daca nu interveneam eu, nu ii spunea nimeni nimik!!! :)  :blink:  :)  :)

permite-mi sa-ti reamintesc ca exista moderatori care trebuie sa ia atitudine in astfel de cazuri, iar daca ai o problema cu cineva, te rog sa folosesti PM-ul

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky

4. Sectiunea moto NU este rezervata in exclusivitate motociclistilor, dar discutiile purtate aici vor avea caracter specific, iar pe cei ce posteaza aici ii rog sa tina cont de acest lucru.

:blink: :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bun. Deci ca sa revenim... cand ne intalnim si unde? Ca eu am motocicleta BMW, si mai cunosc cel putin inca 10 omtociclisti pe BMW, dornici sa vina si ei.

 

Ca sa nu mai deviem... nu vad care e problema daca ne intalnim noi intre noi... nu sunt restrictii, doar ca vor fi discutii cu caracter specific... stie cineva dintre automobilistii BMW care sunt problemele motoarelor boxer? Reglajul supapelor la boxere? Cum e sa te dai prin padure cu un R1150 Adventure? Pai e binevenit sa ne impartaseasca si noua din experienta sa!

 

Numai bine!

Ry.

Link to comment
Share on other sites

Bun. Deci ca sa revenim... cand ne intalnim si unde? Ca eu am motocicleta BMW, si mai cunosc cel putin inca 10 omtociclisti pe BMW, dornici sa vina si ei.

 

Ca sa nu mai deviem... nu vad care e problema daca ne intalnim noi intre noi... nu sunt restrictii, doar ca vor fi discutii cu caracter specific... stie cineva dintre automobilistii BMW care sunt problemele motoarelor boxer? Reglajul supapelor la boxere? Cum e sa te dai prin padure cu un R1150 Adventure? Pai e binevenit sa ne impartaseasca si noua din experienta sa!

 

Numai bine!

Ry.

29258[/snapback]

:blink: pai invatam de la voi :)

Link to comment
Share on other sites

nu stiu pentru care motiv automobilistii vor sa se intilneasca cu motociclistii daca motociclistii nu vor sa se intilneasca cu automobilistii. de ce nu-i lasati frate pe motociclisti in pace si va bagati in treaba lor?
Link to comment
Share on other sites

nu stiu pentru care motiv automobilistii vor sa se intilneasca cu motociclistii daca motociclistii nu vor sa se intilneasca cu automobilistii. de ce nu-i lasati frate pe motociclisti in pace si va bagati in treaba lor?

29286[/snapback]

:blink: ete asa suntem noi asta pe 4 roti mai ai draq :)

Link to comment
Share on other sites

eu nu vreau frate sa cunosc nici un automobilist. nu ma intereseaza. cunosc o gramada de motociclisti si asa cum spunea cineva pe aici problemele sunt specifice.

 

Doru,

 

te-ai (v-ati) gindit ca poate sintem mai sociabili ? sau poate vrem sa ne cunoastem intre noi, ca sa nu mai existe vesnic rica si discutii ca aia fac la ailalti si ailalti dreg la aia ?

29289[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.