Jump to content

Un BMW adevarat - Part II


MiniMe335D

Recommended Posts

 

:))) nu le-am facut ... le las in soare :D stai prin zona ?!

 

ceva mai sus , stiu ansamblul ca m-am gandit si eu la el , dar in afara de locatie nu am vazut mari avantaje :p si am renuntat , m-am dus peste linie , probabil ca revbin peste vreo 2 ani in prelungire sper .

Link to comment
Share on other sites

o iau sapt viitoare...sper sa fie ok, i-au facut doar geometria si a iesit bine spatele; am suficiente masini nu mai am nevoie de inca una ... prefer sa ascult muzica in masina :)))

 

pretul a fost mai mare ;)

 

 

PS. al tau e seria 8u ala din parcarea de la bavaria ?

 

care este povestea accidentului, daca nu e cu suparare?

Link to comment
Share on other sites

Ms, da ... cred ca te-am vazut si eu ... aveai niste ochelari de soare mari :sungum: si mergeai cu viteza pe langa cimitir :roadrage: :)))

 

 

 

 

 

Hai ca nu merg tare :)) stateai pe loc si probabil de aia ti s-a parut (sau n-am fost eu..mai e un 6 alb in zona, dar nu e cabrio)...Tare a mers Paul Walker ...:p de fapt nici macar nu conducea el :p...e cimitir acolo? Bine de stiut (Doamne fereste!) :))

Edited by corado
Link to comment
Share on other sites

Superb 3-ul, genial 6-le !

Cati mai multi km fara probleme ! :thumbsup:

 

Mersi mult de tot!

 

ceva mai sus , stiu ansamblul ca m-am gandit si eu la el , dar in afara de locatie nu am vazut mari avantaje :p si am renuntat , m-am dus peste linie , probabil ca revin peste vreo 2 ani in prelungire sper .

 

E ok ansamblul, acolo stau ai mei, mie mi-a placut proiectul ... era mai deosebit putin fata de ce e in zona :D Eu il folosesc mai mult pt parcare :))

 

care este povestea accidentului, daca nu e cu suparare?

 

Am avut cauciucurile de pe spate sterse si intr-o seara cand erau aproape 0 grade am derapat intr-un giratoriu si la iesire m-am atins de bordura cu partea stanga :|

 

Hai ca nu merg tare :)) stateai pe loc si probabil de aia ti s-a parut (sau n-am fost eu..mai e un 6 alb in zona, dar nu e cabrio)...Tare a mers Paul Walker ...:p de fapt nici macar nu conducea el :p...e cimitir acolo? Bine de stiut (Doamne fereste!) :))

 

Stiu coupeul alb e al unei fete, tu erai sigur ca erai decapotat parca....cimitir e pe portiunea noua cu 4 benzi care duce spre dr sarii; pe o parte e cimitirul si pe cealalta e unitatea militara ;)

 

Drive safe :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.