Jump to content

Vand ELERON BMW E46 M3 *OEM* ORIGINAL


Budy_

Recommended Posts

  • 1 month later...

de unde il ai?

 

o fi ala furat de la mine, argintiu si original!

doar o furaciune o dai la banii astia

Crezi ca esti singurul cu bmw E46 si eleron M3 ? Mai sunt 10.000 ca tine in bucuresti

Eleronul inca il am pe masina,e negru.Poza cu ala argintiu e de pe net.

Edited by Budy_
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

ai pe dracu pe masina, ca te-am sunat in prima zi si ai zis ca l-ai vandut!

cu atat ma face mai mult sa cred ca esti hot, pareai dubios si la telefon.

 

nimeni nu e de negasit

 

si tocmai te-am sunat din nou! si cica nu ai deocamdata! cand mai furi altul? diseara?

Edited by bricktop
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da...daca esti asa convins ca el este infractorul de ce nu suni la politie si doar acuzi asa fara sa faci nimic? sau sa ai dovezi.. ca asa si mie mi-au disparut oglinzile luna trecuta si daca tu ai la e46 oglinzi ce sa cred? in cazul meu traiasca CASCO
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu vezi ca asta o da, ba ca e argintiu, ba ca e negru si e pe masina, il sun la 2 minute dupa ce a pus post-ul si nu il mai are.... nu spun ca e al meu, spun ca omul le fura!

si da, al meu era original, nu cauciuc, asa a venit masina din fabrica.

cate M3-uri argintii sunt in Bucuresti?

Link to comment
Share on other sites

pentru ca???

bmw

 

pentru ca???

eleron

 

pentru ca???

automobile

 

@Budy_ - pune si tu poze ale obiectului vanzarii. Nu poze cu obiecte care arata ca cel pe care il vinzi. Asta daca vrei sa elimini orice dubiu.

Edited by jeezy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@rapy22: daca al tau e ala din poza de la avatar, imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu e M3; poate vrei sa verifici in talon

 

@jeezy: nu are ce poza sa puna, la telefon spune ca nu il mai are; aia cu "e negru si e pe masina" e minciuna de 2 lei

masina din poza e B 31 TXA

Edited by bricktop
Link to comment
Share on other sites

@rapy22: daca al tau e ala din poza de la avatar, imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu e M3; poate vrei sa verifici in talon

 

@jeezy: nu are ce poza sa puna, la telefon spune ca nu il mai are; aia cu "e negru si e pe masina" e minciuna de 2 lei

masina din poza e B 31 TXA

Bai prostule,

Eleronul a fost argintiu,de aia am si pus pozele cu TXA,am vazut ca nu il ia nimeni,l am vopsit si l am pus pe masina mea,acum e NEGRU.

Ti-am ca nu am si nu stiu daca fac rost pt ca nu eram hotarat daca il mai vand sau nu, ca am dat sa il vopsesc 50lei la vopsit.

Eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa nu mai acuzi aiurea. Frustrat prost.

Crezi ca stau sa fac "furt calificat" pentru un eleron de 100lei ? Unii au mai multe minte,ori ca furi 10.000.000 $ din banca,ori ca furi un eleron de pe masina,tot FURT e.

 

@ EDIT : Te invit la mine acasa sa il vezi,si daca zici ca e al tau,ti-l dau. sa nu mai plangi pe forum ca ti au furat baietii eleronul si nu ai o chiftea in stomac sa iti cumperi altul.dar ai "M3"

Edited by Budy_
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bai prostule,

Eleronul a fost argintiu,de aia am si pus pozele cu TXA,am vazut ca nu il ia nimeni,l am vopsit si l am pus pe masina mea,acum e NEGRU.

Ti-am ca nu am si nu stiu daca fac rost pt ca nu eram hotarat daca il mai vand sau nu, ca am dat sa il vopsesc 50lei la vopsit.

Eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa nu mai acuzi aiurea. Frustrat prost.

Crezi ca stau sa fac "furt calificat" pentru un eleron de 100lei ? Unii au mai multe minte,ori ca furi 10.000.000 $ din banca,ori ca furi un eleron de pe masina,tot FURT e.

 

@ EDIT : Te invit la mine acasa sa il vezi,si daca zici ca e al tau,ti-l dau. sa nu mai plangi pe forum ca ti au furat baietii eleronul si nu ai o chiftea in stomac sa iti cumperi altul.dar ai "M3"

nu vezi ca asta o da, ba ca e argintiu, ba ca e negru si e pe masina, il sun la 2 minute dupa ce a pus post-ul si nu il mai are.... nu spun ca e al meu, spun ca omul le fura!

si da, al meu era original, nu cauciuc, asa a venit masina din fabrica.

cate M3-uri argintii sunt in Bucuresti?

Ce M3 ai tu saracule? Ai uitat ca iti cautai un E46 motor maxim 2.0 ? :)) Visezi la M3 poate. Ti-ai luat 100 % un 2.0D pt ca nu iti permiti consumul la un benzinar si suferi de m3 :)).doamne

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa te abtii de la afirmatii de genul.

Omul chiar are M3, nu vorbeste aiurea. Cauta inca un e46 ca masina de zi, pt ca pana acum folosea M3-ul si ca masina de oras (nu doar de weekend) si probabil si-a dat seama ca nu are rost sa il chinuie prin aglomeratie.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa te abtii de la afirmatii de genul.

Omul chiar are M3, nu vorbeste aiurea. Cauta inca un e46 ca masina de zi, pt ca pana acum folosea M3-ul si ca masina de oras (nu doar de weekend) si probabil si-a dat seama ca nu are rost sa il chinuie prin aglomeratie.

Da,in loc sa iti cumperi un logan NOU,te duci in germania si iti cumperi M3 cu 8000euro..

Care e smecheria? Orice sarac se duce in germania,muncesc 4-5 luni..si are M3...

De aia plange dupa o bucata de plastic pe aici...ca are m3..isi permite sa il intretina.:(:(:(

Edited by Budy_
Link to comment
Share on other sites

Te-am sunat la 19 ore dupa ce ai pus anuntul si nu il mai aveai deja, asa ca nu ma lua cu "nu l-a vrut nimeni"

 

Daca vrei sa te creada cineva, de ce nu pui poza cu masina ta? Si cu o dovada ca e a ta, evident.

 

Daca reusesti, ti-l cumpar eu cu pret dublu, triplu chiar

 

 

(Daca a fost argintiu, de ce ai luat poza de pe net?)

 

Sa imi intretin masina NU inseamna sa sponsorizez hotii

Edited by bricktop
Link to comment
Share on other sites

Te-am sunat la 19 ore dupa ce ai pus anuntul si nu il mai aveai deja, asa ca nu ma lua cu "nu l-a vrut nimeni"

 

Daca vrei sa te creada cineva, de ce nu pui poza cu masina ta? Si cu o dovada ca e a ta, evident.

 

Daca reusesti, ti-l cumpar eu cu pret dublu, triplu chiar

 

 

(Daca a fost argintiu, de ce ai luat poza de pe net?)

 

Sa imi intretin masina NU inseamna sa sponsorizez hotii

Ok,nu mai ies acum sa fac poza,maine iti pun poza cu masina si eleronul lipit pe masina.Sa pregatesti 3x150 = 450lei..sa te vad cat esti de "serios" ca pe net toti suntem tari in "gura" si ne "laudam".

Link to comment
Share on other sites

Repet, cu dovada ca e masina ta. Asa, la 2 blocuri, am si eu un coupe negru cu eleron si pot sa ii fac sedinta foto.

 

Si de unde de pe net ai luat poza? Pune link neaparat

(Probabil o sa zici ca nu o mai gasesti)

Desi daca era argintiu, nu inteleg de ce a fost nevoie de o poza de pe net; am vazut anuntul tarziu, pe la 23 si ceva in ziua cand l-ai pus si doua zi dis-de-dimineata am sunat si NU IL MAI AVEAI

Edited by bricktop
Link to comment
Share on other sites

Repet, cu dovada ca e masina ta. Asa, la 2 blocuri, am si eu un coupe negru cu eleron si pot sa ii fac sedinta foto.

 

Si de unde de pe net ai luat poza? Pune link neaparat

(Probabil o sa zici ca nu o mai gasesti)

Desi daca era argintiu, nu inteleg de ce a fost nevoie de o poza de pe net; am vazut anuntul tarziu, pe la 23 si ceva in ziua cand l-ai pus si doua zi dis-de-dimineata am sunat si NU IL MAI AVEAI

Poftim "dovezi"

http://postimg.org/image/qq9jkp26n/

http://postimg.org/image/ntyi7oh9f/

http://postimg.org/image/ot2v2n325/

http://postimg.org/image/jpdfdjogh/fda39564/

http://postimg.org/image/4kj1yp3l9/

http://postimg.org/image/ngtsfnbsd/

 

Iti mai pun?

Astept sa imi aduci 100euro pe eleron.

@ Bai omule,daca nu iti convine ceva,du-te si fa plangere la politie nu te mai ambla pe forum si face tu pe sherlock holmes ,vand ce vreau. care e problema ta? du-te la politie. acuzi fara nici o proba.

ti-am pus destule dovezi,esti penibil.

Edited by Budy_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.