Jump to content

sfat achizitionare, airbag aprins


bmwk

Recommended Posts

Buna, imi cer scuze ca mai deschid si eu un topic cu sfaturi pt achizitionarea unui e60, insa nu prea am gasit nimic din ce m-ar interesa. In majoritatea topicurilor deschise de alti "colegi" predomina cearta :D

Vreau sa cumpar un e60, an fabr 2005, neinmatriculat, e destul de dotat zic eu: navi mare, senzori parcare fata/spate, piele crem, incalzire scaune, trapa, etc.

masina are o problema, e aprins becul la airbag, baiatu mi-a zis ca la el s-a aprins airbag-ul si ca are probleme cu plasa din scaunu din dreapta(nustiu la ce se referea, nu ma pricep) si din cauza asta e aprins becul.

A 2-a problema ca sa zic asa, ar fi km... are 260.000, nu sunt foarte multi, dar totusi sunt cativa, si deja de-aici ma pot astepta sa pice una, alta, imi puteti spune care sunt problemele comune la e60 ? ma refer la cele mai costisitoare.

Marti am programat masina la RAR, fiindca ca daca nu trece rar-u nu o cumpar, pt ca poate are probleme la acte, si vreau sa fiu sigur ca trece RAR, iar inainte, vreau sa o duc si la un test, dar am apelat la voi sa aflu de eventualele probleme la aceasta masina

Va multumesc

Link to comment
Share on other sites

1. exista deja topice in care s-au discutat aspectele astea.

 

(vreo 7 topice cu sfaturi achizitionare E60 + multe topice legate de plasa din scaunul din dreapta)

 

mai gasesti si probleme comune, cum sa inmatriculezi masina, taxe posibile etc.

 

2. daca peste tot e cearta, poti posta in alta parte

 

:bye:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.