Jump to content

Padurarul


joky

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Foarte bine vin jantele astea! Mult mai bine decat replicile de style 65... apropo le-ai dat?

Salut, am dat jantele la cumnatul meu, tocmai ce si-a achizitionat un e46 si era fara jante, deci le-am dat...nu vandut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

salut, vad ca ai volan M cu airbag dual stage pe masina din 1998.

ai avut vreo eroare cand ai montat airbagul? mai era un baiat pe alt topic care montase airbag din asta (dual stage) si zicea ca are permanent eroare.

 

despre masina singurul lucru pe care l-as mai schimba dar asa pe termen lung ar fi un interior tot sport dar de piele sau semipiele, sau alcantara mi se pare ca tapiseria stock de nfl imbatraneste putin interiorul..

Edited by CosminE46
Link to comment
Share on other sites

salut, vad ca ai volan M cu airbag dual stage pe masina din 1998.

ai avut vreo eroare cand ai montat airbagul? mai era un baiat pe alt topic care montase airbag din asta (dual stage) si zicea ca are permanent eroare.

 

Cu volanul nu am avut absolut nici o eroare, a fost plug and play pur si simplu.

Link to comment
Share on other sites

Oglinzile sunt aftermarket?

Au reglaje electrice, sunt incalzite, heliomate?

De unde le ati achizitionat si le ce pret?

Multumesc!

Oglinzile sunt after market "tyc" sunt electrice, cred ca sunt si incalzite(mai aveau 2 fire in plus fata de ce are cablajul masinii, nu stiu la ce se folosesc), sticla este albastruie(nu stiu daca asta inseamna heliomat), am un Bmw e46 la dezmembrat si au fost pe el, deci nu stiu sa iti zic un pret, dar m-am uitat pe ebay si asa ceva noi am vazut undeva la 200 euro.

Link to comment
Share on other sites

Padurarul e cam gata, dupa gusturile mele, daca imi mai puteti recomanda ceva sa ii fac ascult cu placere.

 

Ce-a fost si ce-a ajuns.. bine ca mai ajung si la pasionati batranicele astea ca ale noastre :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

+1 pentru schimbarea interiorului.

Ai putea sa tratezi toate plasticele exterioare cu o solutie care sa le aduca la viata. Sunt prea sterse pentru o masina asa frunoasa!

Un interior sport cu Alcantara pe laterale as pune, legat de plasticele exterioare banuiesc ca te referi la bandouri, ai idee ce solutie sa caut?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.