Jump to content

Vreau un raspun sigur !


Recommended Posts

Pentru masina din semnatura ce tip de antigel sa pun? Am citit ''n'' topicuri pe tema asta dar nu am vazut un raspuns concret si sigur ! Cert e ca eu am adus masina din Germania de 4 luni si momentan am in instalatie un antigel care rezista pana la -45 grade celsius verificat profesional de culoare galbena(aurie). Astept un raspuns ! Multumesc ! Edited by SB25GAS
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

"De raspunsuri de genu' ma temeam !"

 

Pai ai spus ca "fara banuieli" si "am auzit ca"

 

Eu am avut masina din semnatura ta ....si antigelurile respective le-am folosit....G11 initial...G12 dupa...

Care era raspunsul dorit de tine?

 

"PUNE BA G12!!!"

 

 

PS - daca vrei ceva si mai bun pune G12 plus....sau daca vrei ceva mai bun si decat ala pune antigel care nu contine apa si e si garantat pe viata

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am citit ''n'' topicuri pe tema asta dar nu am vazut un raspuns concret si sigur !

 

Hai, nu vrei sa ne lasi cu atitudinea asta? Mai deschizi si topicul suprem, numai bun pt un raspuns concret si sigur. Pt tine. DOAR pt tine :thumbsup:

 

Pentru raspunsuri concrete si sigure => mergi la service.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.