Jump to content

My New Shit 320D LCI


ReSp3cT

Recommended Posts

Si pui dimensiunile alea pe e90 ? =)))

 

Cea mai buna varianta ( plus ca nu ai probleme cu politia) este 225.35.19 si 255.30.19

Nuu e prea mult plus ca nu vreau sa am probleme cu politia mi sa luat de ei.

Ce mi-au dat cei de la bmw aia pun si ce recomanda ei.

225/35

255/30

Edited by ReSp3cT
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca am bagat in coupe vro 6k aproape...treaba e ca nu vreau sa arunc niste bani in vant pe niste gume.

 

Bani in vant pe gume zici? Poate nu iti dai seama ce importanta au "gumele alea".. mai bine arunci niste bani in vant pe gume noi, si lasi bara aia de M pe mai tarziu..si nu o zic din rautate , dar iti dau un sfat, tu fa ce vrei ca-s banii tai , masina ta..

Edited by mdln
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mai resp3ct tu sigur le-ai spus alora de la BMW ca ai jante de sheptar si nu de treiar?

crezi ca ii interesa pe ei ? Ei mi-au dat ce merge pe masina mea ca sa mi le trec in carte cand ma duc la rar sa fac identificarea.

Le`am zis sa imi puna 255/35 macar si nu au vrut ca le fac lor probleme.. :)

 

Bani in vant pe gume zici? Poate nu iti dai seama ce importanta au "gumele alea".. mai bine arunci niste bani in vant pe gume noi, si lasi bara aia de M pe mai tarziu..si nu o zic din rautate , dar iti dau un sfat, tu fa ce vrei ca-s banii tai , masina ta..

Poate ai dreptate dar sunt eu "cretin" ca am avut inainte la masina numai gume sh si chiar nu am avut nici o problema si tind sa cred ca asa o sa fie si acum....dar niciodata nu se stie.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pai uite cum sta treaba, dimensiunile pe care ei ti le-au recomandat sunt pentru jante pe 19" de seria 3 care sunt mai inguste (8J pe fata si 9J pe spate) decat cele de seria 7 (9J pe fata si 10J pe spate).

da....am vazut, ei mi-au dat ce e pentru masina mea si eu ca sa nu am probleme cu talonul trebuie sa pun dimensiunile date de ei...

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Daca tot vrei sa ii modifici exteriorul, incepe cu grilele( mai ales ca nu-s asa scumpe) pune grile performance, o sa arate foarte bine, mai ales ca nu ai crom pe masina, alba, cu grile performance... :thumbsup:

dap sapt viitoare le achizionionez plus eleron porbagaj, luneta.

Si poate ii torn folie, dar ma mai gandesc.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.