Jump to content

My New Shit 320D LCI


ReSp3cT

Recommended Posts

de ce sa-l inchida, mi se pare foarte reprezentativ, se vede clar cum functioneaza treaba in romanica, pleaca masina din Germania cu 400k ajunge cu 200k si la o revanzare la 120k....polish, ceara, presulete si 3 poze retusate si o vezi pe forum la masina mea ca fiind masina premium
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

de ce sa-l inchida, mi se pare foarte reprezentativ, se vede clar cum functioneaza treaba in romanica, pleaca masina din Germania cu 400k ajunge cu 200k si la o revanzare la 120k....polish, ceara, presulete si 3 poze retusate si o vezi pe forum la masina mea ca fiind masina premium

Sa dam din gura toti suntem buni...dc macar nu spui ca avea 1 mil de km ?Cum poti sa faci asa afirmati nestiind masina, istoric, nimic. :bash:

Link to comment
Share on other sites

Sa dam din gura toti suntem buni...dc macar nu spui ca avea 1 mil de km ?Cum poti sa faci asa afirmati nestiind masina, istoric, nimic. :bash:

 

ptr ca la km astia atat este si pe mobile ca pret, deci el cum putea sa-ti dea in aceasi bani masina? el ce castiga la afacerea asta, asta insemana ca a luat unul cu km mai multi a dat inapoi la 200k si a ajuns la pretul tau...ai vazut ca nu este greu sa umbli la kilometraj si atata timp cat sunt luate de la camatari nu pot sa fie altfel decat magarite, nu stiu de ce te superi asa, ai vazut ca e90-ul a ajuns la jumatate de km, e60-ul cat crezi ca are reali?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mai avem si noi moderatori pe aici ? Hai sa inchidem topicul asta ca naste numai discutii contradictorii,in plus masina nu mai apartine initiatorului.

 

Moderatori sunt. Folositi functia Report pt o reactie mai rapida :pardon:

Link to comment
Share on other sites

ptr ca la km astia atat este si pe mobile ca pret, deci el cum putea sa-ti dea in aceasi bani masina? el ce castiga la afacerea asta, asta insemana ca a luat unul cu km mai multi a dat inapoi la 200k si a ajuns la pretul tau...ai vazut ca nu este greu sa umbli la kilometraj si atata timp cat sunt luate de la camatari nu pot sa fie altfel decat magarite, nu stiu de ce te superi asa, ai vazut ca e90-ul a ajuns la jumatate de km, e60-ul cat crezi ca are reali?

Ma bucur ca tu sti mai bine ca cei de la Motor AG.....

Link to comment
Share on other sites

 

eu credeam ca-i din trusa samsarului, mufa de diagnoza, polish si "NU BATE NU TRONCANE, NU DERANJATI INUTIL"

 

mai fac magarii cu TVA-ul, dar s-a terminat si cu aia ca nu le mai vand nemtii fara TVA, dar m-as mira sa aibe doar atata, toate de pe autovit au 100-200k maxim :) si neamtul daca-si ia diesel face 70-80k pe an ca popa

 

va mai zic ca un prieten era sa ia una cu km garantati de o firma serioasa de prin militari, si cand a deschis capota a schimbat 3 nuante de rosu ala? uitase un stiker de la revizie pe capota, era cu 100k in plus la km

 

in fine, bafta cu e60-ul..

Link to comment
Share on other sites

de ce sa-l inchida

 

masina a fost vanduta. Nu isi mai are sensul.

 

Tepari vor exista cat timp exista naivi si o lege de kkt.

 

P.S. In noul topic sper ca ReSp3cT sa faca un efort si sa scrie mai corect. E deosebit de greu de urmarit ce scrie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.