Jump to content

Jante OZ Superleggera 17 pentru BMW e46, e39


Recommended Posts

Vand jante OZ Superleggera pe 17, pt bmw e46 si e39... nu ma pricep si nu stiu daca merge pe alte modele... pe modele astea doua merge 101%

Jantele sunt indreptate si vopsite in camp electrostatic, arata ca si noi. Le-am facut pentru mine dar a intervenit ceva si am vandut masina inainte sa apuc sa le pun.

Accept orice test, arata ca noi !!!

 

Pret: 400Euro Fix

Tel: 0723.833.133

Constanta

 

 

 

 

post-48741-0-36817600-1395000547_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

e46 si e39 au cb diferit (72,6 si 74,1),probabil merg pe e39 direct si pe e46 cu inele de centrare.Altfel nu vad cum.Fi mai explicit.

 

 

Exact. Eu le-am avut pe un e46 cu inele de centrare si pe e39 merg fara inele.

 

(btw am si inelele :))

Edited by nicutascu
Link to comment
Share on other sites

baieti... cu scuzele de rigoare, sunt total pe dinafara... nu ma pricep de nici o culoare... habar nu am ce sunt alea...

pai intoarce jantele pe spate si cauta acolo numere si cifre.. si pune aici tot ce gasesti.. latimea jantei ar trebui sa fie un numar si un J dupa.... gen 8 J sau 8.5 J sau 8 1/2 J ceva de genu... si distanta fata de butuc care ca ET>... gen ET 47 e standardu la e46. Pe spate ar trebui sa gasesti tot... is curios si eu ce latime au si ce ET.

 

De ce au fost indreptate? Leai si spart???

Link to comment
Share on other sites

Salut, ms de pont, repet, nu ma pricep deloc.

ET 40

8J x 17 H2

 

Le-am indreptat pentru ca mai aveau strambaturi ... am mers cu ele vreo 2 ani... si daca tot m-am decis sa le vospesc in camp electrostatic era pacat sa le vopsesc strambe, nu crezi? nu nu sunt sparte... jantele m-au costat 980 ron sa le fac, si cum am spus mai sus, nu aveam de gand sa le vand... altfel le vindeam cum erau.

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Salut, ms de pont, repet, nu ma pricep deloc.

ET 40

8J x 17 H2

 

Le-am indreptat pentru ca mai aveau strambaturi ... am mers cu ele vreo 2 ani... si daca tot m-am decis sa le vospesc in camp electrostatic era pacat sa le vopsesc strambe, nu crezi? nu nu sunt sparte... jantele m-au costat 980 ron sa le fac, si cum am spus mai sus, nu aveam de gand sa le vand... altfel le vindeam cum erau.

O zi buna!

pacat ca nu au ET mai mic... sa fie putin mai iesite... oricum sunt minunate si sa ai bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.