Jump to content

Intrebare generala despres omologarile rar


Recommended Posts

vrei sa zici ca e legal sa pui asta ?

http://ijdmtoy.com/ebay/SKU420/BMW-Emblem-LED-Background-Light-18.jpg

 

respectiv alb pe fata ?

 

Vrei sa pui si pe fata? Pe fata nu cred ca ai voie sa ai asa ceva. Farurile sunt puse doar pe extramitati, nu central. Sau poate e masina lui Batman si iese o motocicleta din mijloc.

 

E posibil, insa tot o tiganie e.

 

Ma rog, in mod normal orice porcarie de genul asta e ilegala nefiind omologata RAR.

E aiurea mai ales pentru ca le dai celor de la rutiera un motiv ca sa te opreasca si sa te ia la intrebari.

Edited by Service Premium
Link to comment
Share on other sites

Vrei sa pui si pe fata? Pe fata nu cred ca ai voie sa ai asa ceva. Farurile sunt puse doar pe extramitati, nu central. Sau poate e masina lui Batman si iese o motocicleta din mijloc.

 

E posibil, insa tot o tiganie e.

 

Ma rog, in mod normal orice porcarie de genul asta e ilegala nefiind omologata RAR.

 

Asta care l-am sunat nu stie sa imi spuna exact, astept pana luni ca sa confirm 100 % ...

totusi am dubii ca sunt legale ...

 

Ala din Spate m-am gandit sa il pun odata cu frana, eu avand masina albastra ar aparea aiurea sa fie rosu mereu ...

Link to comment
Share on other sites

Stefan, eu zic sa insisti! Astia la RAR sunt scarbe si n-au chef de discutii, insa daca vad ca ti-ai facut temele, te iau in seama si se poarta respectos. Cere-i persoanei cu care vorbesti o adresa de mail, fa-i un mesaj scris cu poze cu masina ta si cu poze cu modificarile pe care vrei sa le faci. Sigur te va intelege. La adresanti pune si pe cei de la rutiera (cand vad ca pui si rutiera in mail, sunt mai amabili baietii de la rar)

 

+ link la topicul asta

+ poze sa se vada numarul bine

Link to comment
Share on other sites

Eu nu perea am mai tinut legatura cu ei de cand am vandut dacia. Eu zic sa insiste colegul nostru si se va imprieteni cu ei, mai ales daca pune in "Cc" la mail si o adresa de la bpr

Coleguleeee! ! ! !

De ce nu te interesezi tu pentru bajat, doar ai relatii facute de pe vremea cand lucrai cu angel si cu eyes? Erai pe blat cu DPR-ul. Mai unje una, nu fi chitra. Ii cu fainosag emblemele astea.

Edited by Service Premium
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stefan, ziceam ca daca-i pui in campul de Cc al mail-ului tau si pe cei de la politia rutiera, cei de la RAR vor fi mai amabili. Cei de la RAR sunt sensibili cand e vorba de colegii de la politia rutiera. Nu-l lua in seama pe 530d, pentru ca nu e de pe unda noastra, daca ma-ntelegi ;)

 

am trimis mailul, nu i-am specificat pe bpr, gresala mea ...

multumesc pentru sfaturi, daca imi iese trimit o bere :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.