Jump to content

Bolidul meu


Muggurel

Recommended Posts

Va salut domnilor,

 

Dupa mult timp am gasit puterea de a imi prezenta masina cu care circul acum.Ce pot sa spun despre ea este un singur lucru:AMAZING!!! Dupa ce inanite am condus un X6 timp de 4 ani ( masina care i-a revenit sotiei acum) , eu nu mai m-as urca sa conduc X6.

In cele ce urmeaza va voi prezenta cateva din dotarile "FIAREI" :rolleyes:

 

-Panoramic

-Suspensie Pneumatica

-Active Steering Drive

-Bixenon cu functia cornering

-Lumina ambietala de interior;

-Tapiterie piele bej

-Scaune electrice incalzite/ventilate;

-Bluetooth;

-Internet;

-Navigatie mare;

-Info speed limit country...by the way..in Romania nu este valabila decat daca cumperi masina din RO, daca o aduci din afara, nu se poate face nimic( asa mi-a spus reprezentanta).

-2 x USB ports;

-Bord in 2 culori -alb ziua/orange noaptea

 

Cred ca m-ai am ceva optionale dar intr-un an de zile de cand am adus-o nu am avut timp sa stau sa ma uit mai atent. (poate de acum incolo).

 

Astept cu nerbadare postarile d-voastra; dupa care as vre sa mai deschid niste topicuri legate de un exterior tunning.

 

Va mutumesc.

post-34904-0-35370500-1396960173_thumb.jpg

post-34904-0-72716000-1396960184_thumb.jpg

post-34904-0-39909600-1396960216_thumb.jpg

post-34904-0-94018500-1396960251_thumb.jpg

  • Like 3
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Draguta masina...dar totusi, dupa un X6 condus 4 ani nu are cum sa fie atat de incredibila trecerea la un GT, probabil entuziasmul este ceva mai mare. In ceea ce priveste "bordul in doua culori" nu e optiune si is umpic mai rezervat in ceea ce priveste tuningul unui 5er GT, nu stiu.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

S'o stapanesti sanatos fara incidente ! Legat de info speed limit country s'a plans si un prieten care a adus un F10 din Germania, la fel nu ii merge.. Ciudat faptul ca la F30'ul meu merge, imi indica totul chiar foarte bine, imi apar restrictiile exact cand trec prin dreptul indicatoarelor..
Link to comment
Share on other sites

De ce ati ales modelul GT si nu cel normal?

Poate fiindca nu are nici o legatura.....tu ai mers cu ambele pentru a face o comparatie,inainte sa pui astfel de intrebari ? Nu te supara,insa omul isi prezinta mandru aici masina si noi il intrebam de ce nu a luat alt model ?

Revenind,este o masina reusita,asta daca poti trece sau intelege designul " mai altfel "',asa ca spor la kilometri :thumbsup:

Edited by FRE
  • Like 4
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Din punctul asta de vedere,exprimarea " tuning " lasa loc de interpretari,poate vrea un pachet M,niste jante mai deosebite,sau chiar un upgrade de putere. Cel mai bine,proprietarul ar trebui sa explice la ce se refera :drinks:
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fre, exact ma refer pentru inceput la un spoiler si la o evacuare ca la Seria 5 GT 550i .Legat de partea de pachet de M nu cred ca cei de la BMW au dezolvtat un pachet pt GT.Atasat este o poza cam ce vreau eu. :pardon:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.