Jump to content

Vand boxe standard E90


Recommended Posts

Vand o pereche subwoofer si o pereche midbass fata, stare buna, fara probleme, din sistemul audio standard E90.

 

 

 

 

 

Preferabil predare personala in Bucuresti/Ilfov.

 

PRET: 50RON/set fix.

Edited by mgs
Link to comment
Share on other sites

Care este grosimea subwooferul? M-ar interesa sĂŁ ĂŽncerc sĂŁ pun sub-urile sub scaune ĂŽntr-un E46. Eu sunt din Tg. MureĂâ˘. Crezi ca se poate?

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Care este grosimea subwooferul? M-ar interesa sĂŁ ĂŽncerc sĂŁ pun sub-urile sub scaune ĂŽntr-un E46. Eu sunt din Tg. MureĂâ˘. Crezi ca se poate?

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

O sa masor si te anunt ce dimensiuni are, macar informativ, pentru ca as prefera sa le predau personal, cu verificare.

 

 

Unde se pot vedea? Am pe cineva a arena nationala

 

Trimis de pe al meu HUAWEI G510-0100 folosind Tapatalk

 

 

In cursul saptamanii, in partea de nord a Bucurestiului, zona Floreasca-Pipera.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sunt ok,nu au probleme, eu fac upgrade la L7 si nu imi mai folosesc.

Din pacate am avut foarte multe neplaceri cu transportul prin curier pe parcursul timpului si prefer predarea personala. Daca ai pe cineva in Bucuresti care ti le poate trimite, cu cea mai mare placere.

Link to comment
Share on other sites

Sunt ok,nu au probleme, eu fac upgrade la L7 si nu imi mai folosesc.

Din pacate am avut foarte multe neplaceri cu transportul prin curier pe parcursul timpului si prefer predarea personala. Daca ai pe cineva in Bucuresti care ti le poate trimite, cu cea mai mare placere.

 

 

L.E.: Dimensiunile cutiei subwoofer-ului sunt: 30 x 23 x 9 cm.

 

Revin cu precizarea ca pretul este pe perechea de boxe (m-a atentionat un coleg ca din exprimarea mea se intelege ca pretul ar fi pentru toate 4). Rog un moderator sa modifice si in primul post, daca se poate.

Link to comment
Share on other sites

Am ĂŽnțeles corect 100 RON pentru toate 4. Ajung mâine acasĂŁ și pot mĂŁsura dacĂŁ ĂŽncap. DacĂŁ ĂŽmi sunt bune le iau sigur. SĂŁ nu ĂŽți faci probleme cu banii, sunt un om pentru care cuvântul dat e lege. Eu chiar cred ĂŽn gentlemens agreement.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.