Jump to content

Vand filtru de aer sport K&N


Recommended Posts

***cod K&N E-2657

L-am avut doi ani pe un 530d e60.Merge pe majoritatea bmw-urilor 2.5d sau 3.0d ( cod filtru aer original 13712247444 )

Se vinde doar filtrul ,fara alte accesorii ( Ca sa-l puteti folosi asa cum scrie la carte ,aveti nevoie si de un ulei special de ungere )

Pretul este minim - 100 de lei plus transportul pana la cumparator

Link to comment
Share on other sites

Ai avut probleme cu debitmetrul din cauza lui? Imi caut un filtru si am ajuns la concluzia ca e mai ok sa il schimb mai repede si sa pun tot de hartie. Din cate am inteles, se depun vapori din uleiul de curatare pe debitmetru.
Link to comment
Share on other sites

Ai avut probleme cu debitmetrul din cauza lui?

 

Nu

S-a fisurat galeria de evacuare ,si a inceput sa traga fum,asa ca mi-a fost mila de el si l-am scos afara de acolo .....

Am vandut masina cu galeria de tabla sudata,si filtru de aer stock.M-am gandit ca asta KN poate o sa-mi foloseasca la urmatoarea masina

Dar n-a fost sa fie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.