Jump to content

BMW 318D 2010 M PAKET Interior Exterior


Frankie Wilde

Recommended Posts

bmw 318 136 cp euro 5 e90 inmatriculata

pachet m original de fabrica interior exterior -bara fata spate praguri, suspensie sport, praguri m , volan + scaune + schimbator + plafon negru echipare shadow line + culoare m de fabrica blau le mans albastru perlat

 

*motorizare eficient dynamics (consum redus)

*bi xenon curve lightining adaptiv +led fata-spate

*camera faza lunga

*spalator in faruri

*start-stop la semafor

*navigatie professional 3d mare hdd 80gb aux

*dublu climatronic

*senzori parcare fata-spate cu afisaj

*scaune sport incalzite cu masaj lombar

*pilot automat

*geamuri spate ionizate din fabrica, oglinzi retractabile electrice antiorbire

*volan piele cu comenzi

*senzori ploaie-lumini

*jante originale bmw de fabrica 18" cauciucuri vara runflat

*jante tabla 17" + cauciucuri iarna

*cotiera fata-spate 4 suporturi de pahare fata spate

*impecabila optic si functional

*carte service cu toate reviziile efectuate in reprezentanta bmw germania plus carte service romania

 

km reali , accept test bavaria

 

Pret 13.950 EUR

post-68115-0-53993900-1405548899_thumb.jpg

post-68115-0-57420100-1405548905_thumb.jpg

post-68115-0-48682300-1405548909_thumb.jpg

post-68115-0-32123100-1405548913_thumb.jpg

post-68115-0-73195200-1405548916_thumb.jpg

post-68115-0-94293700-1405548920_thumb.jpg

post-68115-0-17411100-1405548924_thumb.jpg

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Are taxa platita, pot obtine hartie anaf prin care se poate vedea ca nu a fost recuperata.

 

Intr-adevar , in Germania neamtul primul proprietar a schimbat si a pus navigatie. Nu este o eroare de VIN. Cei de la Bavaria mi-au spus acest lucru

 

Si am uitat sa mentionez, la 112.000 km s-a schimbat kitul de ambreiaj cu volanta.

Link to comment
Share on other sites

E de ceva vreme masina la vanzare din ce stiu...

 

 

:)))ce imi plac forumurile fiecare spune cate ceva. Pielea arata foarte bine, iar la vanzare este de la 1 iulie pe autovit.

 

 

De la 1 iulie dar ce an?:))poate esti un alt vanzator...si da,pe forum spunem ce vrem

 

Masina a fost la vanzare acum ceva timp, primele 4 poze le stiu de luni de zile. Dar poate sunt pozele de la vechiul proprietar ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, a fost pusa la vanzare acum 1 an in iunie 2013 cand eu am luat-o si da sunt aceleasi poze. Masina nu a suferit modificari intre timp si nici uzura incat sa necesite alte poze, singura schimbare este de jante din 18 in 19. Multumesc

 

salut,

trimite-mi te rog un PM cu eventualele probleme pe care le are masina estetice / functionale si un ultim pret.

mersi!

 

Salut, nu ma lasa sa iti dau pm ca nu am posturi sau nu inteleg..... masina nu are defecte tehnice, are o zgarietura pe bara fata fiind joasa am atins usor o bordura. Ultimul pret este 13700 EUR sau 13250 EUR fara jante si cauciucuri de vara pe care as prefera sa le tin pentru urmatoarea masina.

  • Like 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.