Jump to content

dezmembrez bmw e90 facelift 318 2009


danwmb

Recommended Posts

Salut,

Mai gasesc broasca din partea dreapta pe care se inchide capota impreuna cu 'carligul' de inchidere care vine prins de capota ( tot dreapta) si sistemul de deschidere a capotei ce vine prins in partea din mijloc?

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Mai gasesc broasca din partea dreapta pe care se inchide capota impreuna cu 'carligul' de inchidere care vine prins de capota ( tot dreapta) si sistemul de deschidere a capotei ce vine prins in partea din mijloc?

Mersi.

ma uit si iti zic lasa mi nr tau

 

Capacele de la spalatoarele farurilor,cu toate ca este avariata in fatarolleyes.gif

imi pare rau sunt duse

 

Are senzori de ploaie?

Pilotul automat la ce pret e ? Iti ofer la schimb manetele mele + o diferenta de bani?

senzorul de ploaie stiu ca este ma uit si iti zic cred ca e cel de pe parbriz,nu??pilotul automat sa dat,lasa mi nr tau

Link to comment
Share on other sites

0736 366 356

 

pompa de inalta presiune o vreau :), e montata sub admisie, din ea iese conducta de motorina catre rampa comuna de la injectoare.

i-am facut o poza la eticheta, ma intereseaza sa aiba codul din imagine.

Link to comment
Share on other sites

Salut

Cod de culoare e cumva SPARKLING GRAPHITE METALLIC?

M-ar interesa usa stanga fata-spate si oglinda dreapta si un pret!

Mersi!

da culoarea asta este SPARKLING GRAPHITE METALLIC pret 100 euro oglinda dreapta ,usile stanga sau dat amandoua

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.