Jump to content

Vand BMW X6, 2008, in garantie


Shocker

Recommended Posts

Masina este inca IN GARANTIE, cumparata de la BMW Timisoara, tinuta in puf doar la BMW Timisoara (revizii, schimburi de consumabile, etc).

Benzina 3.5i (am uitat sa trec in titlu si motirizarea, nu mai pot modifica): 2979 cmc, 306 CP / 225 kW, 2008, inmatriculata, cutie automata

 

- Jante de vara 21" (+2 cauciucuri de 1000 euro noi, nerulate) + jante de iarna 19"

- Volan incalzit

- Pachet lumini interior + exterior

- Scaune electrice cu memorii, incalzite

- Navigatie profesionala

- Senzori de parcare + camera marsarier

- Trapa electronica

- Padele + comenzi volan

- Senzori de ploaie

- Adaptive headlights

- Sport package

- Bi-xenon

- Prag aluminiu

- Oglinzi electrice, geamuri electrice, tapiterie piele, radio/cd/dvd, piloat automat, ...

 

Taxa platita si nerecuperata. Pretul 22500 euro, usor negociabil. Accept schimburi DOAR cu X6 diesel 2010 sau mai nou.

 

5UXFG43518LJ36182

 

Poze suplimentare:

4_.png 5_.png 6_.png

7_.png 8_.png 9_.png

10_.png

post-56005-0-16236000-1422380348_thumb.jpg

post-56005-0-78960200-1422380386_thumb.jpg

post-56005-0-69950200-1422380401_thumb.jpg

Edited by Shocker
  • Like 6
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Am uitat sa trec numar de contact, daca poate cineva sa-mi updateze primul post va rog: 0743 154 777

 

Ai cumparat de la Bmw Timisoara un x6 importat din Sua?

Da

Cum mai e in garantie un Bmw de 7 ani? Doar nu e Kia...

Nu e vorba de garantia aceea initiala de 5 ani (sau cat o fi), nu am luat masina noua de la ei, insa e acelasi tip de garantie: pentru orice defectiuni => mergi la ei => se repara pe garantie. Daca e cineva interesat pot sa ii arat actele de garantie, nu e problema

Edited by Shocker
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mai nou si mai dizel, benzina nu te deranjeaza,dar vrei neaparat modelul mai lent...era prea rapida aia si prea rafinat motoru. Altfel e cand țĂŁcĂŁne motoru dimineata sa inteleaga taranu de la parter ca e dizel,frate , nu benzina cum isi iau toti pauperii.. :) e treaba ta, dar nu ne spui tot ce e de spus :)
  • Like 2
  • Downvote 22
Link to comment
Share on other sites

mai nou si mai dizel, benzina nu te deranjeaza,dar vrei neaparat modelul mai lent...era prea rapida aia si prea rafinat motoru. Altfel e cand țĂŁcĂŁne motoru dimineata sa inteleaga taranu de la parter ca e dizel,frate , nu benzina cum isi iau toti pauperii.. :) e treaba ta, dar nu ne spui tot ce e de spus :)

 

Bravo, ai mentalitate de roman autentic. O sa iti dau un + la postul tau!

  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cumva stai pe langa stadionul national, pe langa pationar. Daca nu ma insel am vazut masina in fata service-urilor de vis a vis de patinoar.

.......faci prima la dreapta, mai mergi vreo 600 de KM si acolo stau eu. Am scris in primul post, sunt din Timisoara. Oricum, buna asta cu "in fata service-urilor"

mai nou si mai dizel, benzina nu te deranjeaza,dar vrei neaparat modelul mai lent...era prea rapida aia si prea rafinat motoru. Altfel e cand țĂŁcĂŁne motoru dimineata sa inteleaga taranu de la parter ca e dizel,frate , nu benzina cum isi iau toti pauperii.. :) e treaba ta, dar nu ne spui tot ce e de spus :)

Teorii ale conspiratiei peste tot...

  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

.......faci prima la dreapta, mai mergi vreo 600 de KM si acolo stau eu. Am scris in primul post, sunt din Timisoara. Oricum, buna asta cu "in fata service-urilor"

Teorii ale conspiratiei peste tot...

 

Aberezi!

 

Era doar o intrebare, tinand cont ca era una identica parcata. Atata tot!

 

SUCCES!

  • Like 2
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.