Jump to content

E 90 320 BYE


Alex Iulian

Recommended Posts

Dupa 3 ani de cand am vandut E46 328i , m-am intors tot la iubirea mea de dinainte, dar mai tanara si mai economica

 

Ca planuri de viitor , in primul rand s-o inmatriculez :)))

 

 

 

 

Jante pe 18 , upgrade faruri cu xenon si angel eyes, si arcuri Eibach pro kitt, am avut pe E46 , f multumit de ele.

 

 

Ca si probleme , faru din dreapta se abureste, trebuie sa bag feonu in el , probabil n-a fost capacul inchis etans, si nu imi merge incalzirea in scaune , nu e de la sigurante ca am verificat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-14429-0-38361300-1427036239_thumb.jpg

post-14429-0-92520400-1427035589_thumb.jpg

post-14429-0-65228100-1427035750_thumb.jpg

post-14429-0-07095400-1427035751_thumb.jpg

post-14429-0-42401900-1427035751_thumb.jpg

Edited by Alex Iulian
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Merci mult, 12.2006

 

 

Cand am cautat masina, m-a interesat cel mai mult nr de proprietari si cum a fost intretinuta , nu neaparat an sau km.

 

 

Ai dreptate. Eram curios sa stiu anul sa imi pot face o idee despre preturile reale la achizitia unei masini de prin Germania. Si eu sunt in cautare de E90, dar trag mai mult spre benzina pt. ca nu fac mai mult de 13-14 mii km pe an.

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate. Eram curios sa stiu anul sa imi pot face o idee despre preturile reale la achizitia unei masini de prin Germania. Si eu sunt in cautare de E90, dar trag mai mult spre benzina pt. ca nu fac mai mult de 13-14 mii km pe an.

O masina buna, nu e ieftina , iar in RO daca nu cunosti proprietarul , cumperi iluzii

 

 

 

 

 

 

Cat mai e taxa la 320d?

Arata bine masina,look clean si interiorul e curat,sa te bucuri de ea!

 

Merci frumos , in jur de 720E

 

 

 

 

E un super motor diesel cel de 163CP, sa te bucuri de ea, putere arhisuficienta si consum bun

Merci frumos, prima data am crezut ca e benzina la cum se duce in ture, si nu se aude decat la relanti :goodjob:

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina .

Pacat ca ii lipseste xenonul, o sa ai ceva batai de cap pentru retrofit OEM.

Nu am luat in calcul nici eu xenonul cand am luat e90-ul meu insa la urmatoarea masina o sa fie primul optional dupa care o sa caut .

 

Am o curiozitate , cati km iti arata in idrive dpf-ul ?

 

Sa ai bafta cu ea si de ea !

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina .

Pacat ca ii lipseste xenonul, o sa ai ceva batai de cap pentru retrofit OEM.

Nu am luat in calcul nici eu xenonul cand am luat e90-ul meu insa la urmatoarea masina o sa fie primul optional dupa care o sa caut .

 

Am o curiozitate , cati km iti arata in idrive dpf-ul ?

 

Sa ai bafta cu ea si de ea !

 

e f adevarat , dar m-a intersat sa aibe navigatia mare , reusesc eu si xenon-u, cu dpf-ul nu stiu cum pot afla

 

Merci de sfat

 

Este frumoasa, sa o stapanesti sanatos!

 

Merci frumos!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.