Jump to content

Compact E46 ! cate masini sunt pe forum ?


compactu

Recommended Posts

asta nu e intalnire, e vrajeala. intalnire din 2 masini....? cand se vor strange mai multe masini, atunci am sa vin si eu. cel putin cati am fost data trecuta. plus ca locul ala nu imi place pen`ca nu ai pic de umbra

hai mai vino, acum ca sa fin cel putin 3! Locul e perfect suntem aproape in octombrie...

Link to comment
Share on other sites

a fost ok intalnirea....vreme buna, am fost 3 pana la urma, am comparat masinile, am admirat 325 ul lui alexxx, am ras de scaunele incalzite pe care le poseda Liquima :) apropo sa pui pozele pe forum sa vada lumea :lol:

 

prima mea intalnire cu unii dintre posesoii de compacturi, oameni super cool, o fata draguta, un alexxx care se insoara...nice

Link to comment
Share on other sites

Ce-i drept am fost doar 3 + un intrus (bine venit) :) , mi-a placut foarte mult!

 

Se poate face caterinca si in 3, respectiv 5....ah, apropo si sa nu uitam...ok, nu am incalzire in scaune, insa am "scaune" :lol:

 

@ Alexxx: trimurile nu le dau, vin perfect pe compactul meu :lol:

 

Pozele vor urma...

Edited by Liquima
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

SAL !!

Vin si eu la o intalnire cu compacturi posed un bmw e36 compact 2.5 L cu cutie ZF (m3) uremeaza si poze !! Dar am rugamnintea sa imi spuneti si mie cand se tine intalnirea data si ora exacta. Multimesc.

Link to comment
Share on other sites

SAL !!

Vin si eu la o intalnire cu compacturi posed un bmw e36 compact 2.5 L cu cutie ZF (m3) uremeaza si poze !! Dar am rugamnintea sa imi spuneti si mie cand se tine intalnirea data si ora exacta. Multimesc.

tocmai mi-au furat oglinzile la compact.

 

Am aflat abia acum ca NU AU ACELASI COD cu cele de sedan si nu gasesc nicaieri (in afara de reprezentante unde sunt 900 RON).

 

Ma poate ajuta cineva sa-mi spuna exact cati CM au in latime si in inaltime ca sa vad daca pot sa le adaptez totusi pe cele de sedan?

 

(DOAR GEAMUL oglinda)

 

Multumesc

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

deci se mai tine vreo intalnire de compacturi ?!?! ca nu am primit nici un raspuns. ms
Link to comment
Share on other sites

Salutare la toata lumea , din fericire ma alatur si eu voia , am si eu de cateva luni un E46 Compact 316 Ti 2001 ,model INDIVIDUAL , a fost cumparat din germania in august anul acesta si sincer imi place mult masina ,merge excelent , am venit cu ea din Germania ,iar prin Austria i-am dat 230 , pe bord avand 240 km/h,binenteles ca nu am mers mult cu 230 :) .Masina are o culoare pe care sincer nu am mai vazut-o la nici o masina pana acum , se numeste Metalic Blue Velvet. ziua e albastra , seara e mova. :lol:

Aveti cateva poze atasate , daca apar intruniri in apropierea Brasovului , sa ma anuntati si pe mine , noi cei din Bv , ne vedem o data la 2-3 saptamani ,intr-un mall din Bv.

Bafta in trafic !!!

Link to comment
Share on other sites

Bine ai poposit!

 

misto culoarea...e originala? Te pot intreba pretul masinii?

 

Da ... o dau in 6500 E , accept orice test , masina arata si merge impecabil.Vopseaua e originala , trecuta sub seria shasiului ,masina fiind model individual.

 

E pusa pe Autovit , da nu stiu daca mai e valabil anuntu , oricum o vand prin "viu grai" nu are afishe pe ea , am pus masina 1 data pe autovit sa vad cu merge ?!

Edited by peewee
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.