Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

te rog sa nu mai pui link uri catre site uri cu virusi/malware !!!

 

http://s8.postimg.org/5t8mfkwhh/Screen_Shot_2016_03_10_at_19_43_58.pnghttp://s8.postimg.org/k0yb4896d/Screen_Shot_2016_03_10_at_19_44_13.png

 

 

alea sunt reclame doar, nu are webstite-ul virusi... Ia incearca pe acelasi link cu adblock sa vezi diferenta....

Link to comment
Share on other sites

Programele de facut coduri pe baza de vin nu sunt gratis.Costa destul de mult si nu sunt la indemana oricui.

 

nu exista asa ceva...pe baza vinului se descarca setul de fsc...

 

inca o intrebare , codul FSC poate fi folosit pentru update east europe si west europe ? sau o singura data ?

poti sa le schimbi intre ele cu acelasi cod pana te plictisesti

 

pot face update full europe?

daca ai NBT...da :)

Link to comment
Share on other sites

Cei care vând coduri Fsc nu o sa spunĂŁ niciodatĂŁ care e procedura generĂŁrii acestui cod....nu vĂŁ deranjați sa'i ĂŽntrebați. Prin ĂŁsta câștiga bani frumoși. ;)

 

Nu trebuie sa ne spuna nimica , doar sa imparta niste coduri pentru colegii care au nevoie :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred ca cineva investeste in ceva ca dupa aceea sa distribuie gratis.

Cred ca orcine a dat minim 10000 de euro pe masina poate sa mai investeasca 50 euro in actualizarea hartii (la reprezentanta costa minim 200 euro) ,sau mai are varianta investirii unor sume mari de bani dupa care sa distribuie coduri gratis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citind 2 pagini mai sus cineva a pus întrebarea " Cum ne dăm seama dacă un cod e Lifetime sau nu " aceeași întrebare a fost pusă și de mine ceva timp în urmă....dar știți ce răspuns am primit de la 'creatorul' acestui topic ?!?! ( trebuie sa îl cumperi de la cineva cu încredere ) hai serios ? Mai sa fie.....off.

Sa zicem ca am cumpărat cod Lifetime de la cineva de 'incredere' și peste 1 an când trebuie sa fac update nu merge , ce fac il caut pe ăla ce mi'a vândut codul sa'mi dea banii inpoi ?

Daniel24 cât costa un cod Lifetime la tine...? Pana când scot eu fișierul ăla 1B mă apuca iarna ;)

Edited by Cristian'GT
Link to comment
Share on other sites

la e60 merge cu altceva in afara de Icom? am incercat cu d-link. cu dcan am inteles ca nu merge. enet mi am comandat acum dar am inteles ca nu merge, doar e90 si F.

 

si daca ma ajuta tot avem pe aici colegi care se stiu la codat, poate ma ajuta cineva sa modific sensibilitatea sensorului de lumini la un e60 LCI. (se aprind fff repede, stau stinse doar daca bate soarele pe masina)

Edited by hateganradu
Link to comment
Share on other sites

Citind 2 pagini mai sus cineva a pus întrebarea " Cum ne dăm seama dacă un cod e Lifetime sau nu " aceeași întrebare a fost pusă și de mine ceva timp în urmă....dar știți ce răspuns am primit de la 'creatorul' acestui topic ?!?! ( trebuie sa îl cumperi de la cineva cu încredere ) hai serios ? Mai sa fie.....off.

Sa zicem ca am cumpărat cod Lifetime de la cineva de 'incredere' și peste 1 an când trebuie sa fac update nu merge , ce fac il caut pe ăla ce mi'a vândut codul sa'mi dea banii inpoi ?

Daniel24 cât costa un cod Lifetime la tine...? Pana când scot eu fișierul ăla 1B mă apuca iarna ;)

 

 

hai serios - am gresit cu ceva? daca nu stiai ce terminatie are codul lifetime, ce alta baza puteai avea ca e liftime? decat daca omul era de incredere...........

 

 

aici nu e topic de vanzari !!!

Edited by SKW
Link to comment
Share on other sites

Discuția cu ultimele 3 cifre din codul FSC a apĂŁrut luna trecuta ...pana atunci nimeni nu a discutat despre așa ceva . Eu am ĂŽntrebat ĂŽn decembrie 2015 și atunci nu se știe bĂŁiete, acum nu te da falos ca știai sau ca sa vorbit pe forum...

HAI SA FIM SERIOȘI.

Nu are rost sa mĂŁ cert cu tine....

Daniel24.... Trimite ĂŽn pm.

Mersi

Link to comment
Share on other sites

hai

 

de ce mai e nevoie sa i scrii lui Daniel24 sa ti trimita PM? nu poti sa i dau tu direct PM?

 

PS: poate ca nu trebuia sa stie toata lumea ce terminatie are codul liftime, pentru ca fraierii inca sa cumpere cu inima impacata coduri de 5 ani vandute ca "liftime". la asta nu te ai gandit?

Edited by SKW
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ce m'as fi bucurat sa fi fost și tu unul din acei 'fraieri' care au luat țeapĂŁ ca nu știau dacĂŁ e Lifetime sau nu... ca doar acei 'fraieri' sunt cam toți colegi pe forum aici....

frumos.

așa stau treburile ĂŽn romanica....DacĂŁ nu da teapa cineva cuiva nu se simte bine deloc.

Felicitari. :goodjob:

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

din fericire nu sunt unul din acei "fraieri" insa acei "fraieri" nu sunt doar colegi de forum ci sunt toti cei care au dat multi bani pe masina si s au uitat sa-si ia codurile gratis sau pe bani de nimic, iar daca mai era si lifetime......gata , au facut combinatia vietii! eu zic ca nu e nimeni de compatimit ca si a luat teapa cu codul lifetime care nu era lifetime.

 

 

nici eu nu am cod liftime pe masina. stiu sa l generez dar nu ma intereseaza si nici nu-i voi genera nimanui asa ceva.

 

 

:thumbsup:

 

ah, iar tepele nu s au dat din Romania, tepele s au dat din afara tarii pentru ca de acolo si au cumparat marea majoritate coduri lifetime.....

 

LE: sa te bucuri de raul altuia, inseamna sa fii cel putin prost (crescut) <_<

Edited by SKW
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.