Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

Ăn 2016-1 premium lipsesc multe porțiuni din Bulgaria pe A3, E79 (Sofia - Kulata) si din centura orașului Sofia. Ăn Grecia pe E 79 și E 75 deasemeni lipsesc câteva porțiuni.

Din pĂŁcate nu am avut timp sa instalez 2016-2

Si in 2016-2 lipsesc.

Am fost pana in Hanioti si am avut multe portiuni lipsa.

Link to comment
Share on other sites

Harti pentru 2016 CCC profesional au aparut?

 

Hm se pare ca nu...

 

"For the CCC system 2015 is the last version that will ever be made. BMW dropped all support for the CCC system with the 2015 update, no future updates will be made available."

Edited by chitsro
Link to comment
Share on other sites

Da, probabil, deja CCC nu se mai fabrica de ceva ani... Am facut update cu varianta 2015, DVD-R un noname, dar merge, cand am luat masina am scris pe DVD+R Verbatim si nu am avut probleme timp de 2 ani...

 

PS: se foloseste IMG burn cu viteza 1x, inainte de introducere dvd se da reset la navi: eject+eject +mute.

Link to comment
Share on other sites

Da, poate ai dreptate, CIC ofera multe imbunatatiri si functii noi, totusi un CIC costa cam 600 euro, daca mai adaugi si trim-ul central + instalare-codare deja ajungi la 800-900 de euri, daca vinzi CCC cu 400 iesi cu ~400 de euro pentru upgrade. Momentan mai pot trai cu CCC o perioada, daca crapa fac sigur upgrade...dar probabil voi trece la F30 pe viitor, sigur nu ar mai merita investitia.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, probabil, deja CCC nu se mai fabrica de ceva ani... Am facut update cu varianta 2015, DVD-R un noname, dar merge, cand am luat masina am scris pe DVD+R Verbatim si nu am avut probleme timp de 2 ani...

 

PS: se foloseste IMG burn cu viteza 1x, inainte de introducere dvd se da reset la navi: eject+eject +mute.

 

 

 

http://www.ebay.com/itm/BMW-Update-DVD-2016-EUROPA-Europe-Road-MAP-Professional-CCC-SA609-SA-6er-E63-E64-/201174845271?hash=item2ed6f48757:g:Z~IAAOSwf-VWZq3E

Link to comment
Share on other sites

Nu mai conteaza asta cu hartile.

Am facut cd cu V32 si l-am rulat si a mers totul ok, a ajuns la capat iar dupa 3-4 min a zis update failed remove cd and press OK.

Deja imi scosese cd-ul exact ca in tutorial dar, nu mai am meniul navi si displayul are niste culori ca de windows 3.1 si un meniu rudimentar. nici setarile la bass si tremble nu le mai are. :( acum nu mai ia nici un cd din computerul de nevi sa reincerc update-ul sau sa pun alta versiune. :(

ce trebuie sa ii fac? codare ceva? stiti pe cineva bun?

 

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.