Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

De obicei portul USB din cotiera este ceva optiune, dar la tine cred ca toate operatile poti sa le faci cu usb-ul din cotiere (sa asculti/copiezi muzica , update harti , update cic si gracenote)
Link to comment
Share on other sites

Merci Paul, am gasit 2 masini pe mobile.de fara sa aiba specificat in lista de optiuni portul USB. Ambele au Navi Prof si Harman. M-as mira sa nu aiba, am avut inclusiv la E90-uri port usb in torpedou la unu si la celalalt si cotiera si torpedou. La F30 ma gandesc ca o fi standard, mai ales la navi prof.
Link to comment
Share on other sites

Eu am vazut un F30 ce a avut port USB doar in cotiera si pe acolo poti sa faci tot ce e legat de copiere si update.

 

Asta stiu si eu, faza e sa aiba port USB :D Daca-l are, e ok, faci tot ce ai nevoie prin acel port : muzica, update, etc. Am cerut VIN-ul, sper sa mi-l trimita nemtii si sa fie ok masina

Link to comment
Share on other sites

daca are navi, are sigur un port de USB. la CIC in torpedou si la NBT in cotiera. daca nu are functia de navi (606 sau 609) atunci poate avea doar usb in cotiera si ala e doar pentru muzica

 

LE: doar la NBT poti face tot prin USB din cotiera

Edited by SKW
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

daca are navi, are sigur un port de USB. la CIC in torpedou si la NBT in cotiera. daca nu are functia de navi (606 sau 609) atunci poate avea doar usb in cotiera si ala e doar pentru muzica

 

LE: doar la NBT poti face tot prin USB din cotiera

 

eu am 318D din 11.12.2012 care este CIC mai exact navi bussines champ2 606 si e doar un singur USB in masina situat in cotiera. tocmai am updatat prin acest usb la maps MOVE 2017-1.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

La bmw-ul meu f10 cu navigatie CIC proffesional as vrea sa-i fac un update de harti, mentionez ca are pe ea modelul premium din 2010.

Ce trebuie facut mai exact pentru a aduce cat de cat la zi hartile, ca asa m-am pierdut in cele citite aici... :)

 

Multam

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

La bmw-ul meu f10 cu navigatie CIC proffesional as vrea sa-i fac un update de harti, mentionez ca are pe ea modelul premium din 2010.

Ce trebuie facut mai exact pentru a aduce cat de cat la zi hartile, ca asa m-am pierdut in cele citite aici... :)

 

Multam

Descarci harta : https://mega.nz/#!4lcFxBJR!14iFJUEzOFh9pbXzavmqL9V_lkKHGh8weFEArXXV-8A

 

Despachetezi , pui pe stick de 32 gb formatat fat 32 , bagi in torpedou stick start update spune automat . Si bagi cod fsc pe care il cumperi olx, ebay 100 ron .

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Salut @cristian1979. Este posibil sa ma ajuti si pe mine cu hartile modificate de la Mercedes incluzand Romania pt un e91 03.2006 cu Navi Business si cu unitate M-ASK/MASK? Mentionez ca nu am port USB si am nevoie de verisunea pe DVD-uri

Merci mult!

Link to comment
Share on other sites

Descarci harta : https://mega.nz/#!4lcFxBJR!14iFJUEzOFh9pbXzavmqL9V_lkKHGh8weFEArXXV-8A

 

Despachetezi , pui pe stick de 32 gb formatat fat 32 , bagi in torpedou stick start update spune automat . Si bagi cod fsc pe care il cumperi olx, ebay 100 ron .

Bafta

 

 

 

Am reusit sa fac update, cu cod FSC lifetime cumparat in 5 min de pe Ebay.

 

Multam pentru ajutor !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.