Jump to content

Vand Bmw E46 Coupe/ 110kw - 150cp / 2005


sorglro

Recommended Posts

Cunoscari pe aici,se vede ca a fost cu volan dreapta dupa olginzi si yala de la usa,fostul proprietar este varul meu,daca tot stii masina adu ti aminte cum era cand ai vzto atunci,ce interior si ce suspensie plus cate lipsuri avea pe vremea aia,nu ma intereseaza sa studiez piata sau nu,a fost verificata de cand era la varul meu la reprezentanta pe toate cele 3 chei ,pe blocu de lumini in legatura cu kilometrii,ia'ti tu la 45 din 2005 cu ce vrei tu , o dau si eu pe asta cu 45,pentru mine paket M este zero atata timp cat tot romanul si'a pus...,conversia a fost facuta de cativa ani buni,alte intrebari de forumisti mai aveti?

 

Da mi un emai sa ti dau poze sa vedem atunci corel :) ...

Edited by sorglro
  • Like 1
  • Downvote 14
Link to comment
Share on other sites

In principiu daca ma feream ceea ce nu fac,nu puneam poza cu optiuni si seria sasiu acolo,va puteti uita ce masini am mai avut si unde au ajuns , azi este ziua mea libera si am avut timp sa dau detaliile necesare, plus masinile nu prea se vand pe forumuri,faci asa un thread sa si mai dea lumea cu parerea.

cine este cu adevarat interesat de o masina in general suna si discuta direct si afla si ultimul pret la masina cu sau fara roti.

 

Va salut.

Edited by sorglro
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cunoscari pe aici,se vede ca a fost cu volan dreapta dupa olginzi si yala de la usa,fostul proprietar este varul meu,daca tot stii masina adu ti aminte cum era cand ai vzto atunci,ce interior si ce suspensie plus cate lipsuri avea pe vremea aia,nu ma intereseaza sa studiez piata sau nu,a fost verificata de cand era la varul meu la reprezentanta pe toate cele 3 chei ,pe blocu de lumini in legatura cu kilometrii,ia'ti tu la 45 din 2005 cu ce vrei tu , o dau si eu pe asta cu 45,pentru mine paket M este zero atata timp cat tot romanul si'a pus...,conversia a fost facuta de cativa ani buni,alte intrebari de forumisti mai aveti?

 

Da mi un emai sa ti dau poze sa vedem atunci corel :) ...

 

Tu ai inteles complet gresit la ce foloseste virgula!

 

In concluzie:

- km se verifica pe blocul de lumini?

- Ultimul pret e 4500 euro?

- Masina asta e mai speciala fara pachet M fiindca toata lumea are?

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Prietene,fara suspesie si roti o dau si eu cu 45,masina merge de ani buni fara nici o problema a fost facuta cum trebuie,mie m.pack 2 personal nu imi place ca ii puneam la cat am investit in ea pana acum si da...tot romanu are m.paket la 400ron bara , da km se verifica pe blocul de lumini,respectiv bord si pe chei ... farurile au fost schimbate cu 2 de europa si tot asa,am zis si repet,cine e interesat ..nu bagator de seama are nr de telefon.
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

C...pentru mine paket M este zero atata timp cat tot romanul si'a pus...,conversia a fost facuta de cativa ani buni,alte intrebari de forumisti mai aveti?

 

Daca pachetul M e zero, suspensia Ta-technix cum e?

 

Lasand astea la o parte, taxa e f mare la euro3 din anul ala.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Suspensia ta technix este ok,raport calitate pret,pe diesel am avut si am facut aprox 40000km cu ea...schimbi doar bieletele care te tin cam 10000km,am si suspensia oem sport care e in stare perfecta,iar referitor la mpaket2 care nu e original...chiar nu vreau sa discutam cum se aseaza si ce calitate este,am vrut sa i cumpar dar oem de la dezmembrari insa nu erau cum vorbisem cu baiatul care le vindea...era undeva la 650euro complet bara spate cu senzori praguri si bara fata completa cu tunele aer...bag bani in masini si nu le vand asa sa scap de ele,le fac pe toate,le pun la punct iar dupa le vand ..asta e defectul meu,taxa nu stiu exact cum este undeva la 1000eur insa asa cum merg eu cu ea poate sa mearga si altul cu contract de comodat,sau pe oricare altul daca il incanta pretul final poate sa o platesca,fiecare isi stie bugetul si ce e dispus sa faca cu el.

in principiu gusturile nu se discuta.

 

Va salut.

Edited by sorglro
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

taxa este undeva la 1650 euro.

de asta am si intrebat de serie, cand ai spus ca masina este euro3, 100% nu exista alta varianta in afara decat sa fie de uk.

 

Bafta la vanzare mie masina imi place, se vede ca nu vorbesti prostii cand spui ca intretii masinile, imi aduc aminte ca ai avut si un 320d m-tech1 tot asa ingrijit.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

intradevar am avut un 320d mtech1 , nu mi`am batut joc de masini in fine asta prea putin mai conteaza , ms frumos

nu stau sa o vand neaparat , acum ca e vremea nasoala la noi si ploua o am in garaj cu husa pe ea ...cand se vinde se vinde daca nu se vinde urmatoarea investitie la ea este swap complet de 3.0i

 

Salut.

Edited by sorglro
Link to comment
Share on other sites

AM FACUT CONTRACT DE COMODAT,IN TALON ESTE VARUL MEU SI IN CARTE,DUPA CARE IN BAZA CONTRACTULUI DE COMODAT AM FACUT VANZARE CUMPARARE SI BAGATA LA FINANTE LA MINE(MAICAMEA) ASIGURAREA E TOT PE NUMELE LU MAICAMEA (COMODATAR) CA ESTE 250RON PE 6 LUNI IAR PE NUMELE MEU ERA UNDEVA LA 2500RON,EU PLATESC IMPOZIT LA EA 120RON/AN . Edited by sorglro
  • Like 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.