Jump to content

BMW E90 320D M-Paket


Cici86

Recommended Posts

Montat ieri volanul \\\M ,care se prezinta intr-o stare impecabila, de la userul InSidE ,in seara asta poze :-)

Am pus saptamana trecuta si folie fumurie pe stopurile spate.Se vede mai misto.

Mai ramane sa ma hotarasc ce finala de toba ii pun.

post-73926-0-00928900-1442517095_thumb.jpg

post-73926-0-93194000-1442517153_thumb.jpg

Edited by Cici86
Link to comment
Share on other sites

Unde l-ai montat?

 

Maine imi vine si mie... Tot de la userul inside.

Mi-a recomandat niste prieteni service-ul. E langa targ Vitan,sunt specializati doar pentru marca BMW.

Sunt de treaba tipii si sunt cautati din ce am vazut prin curtea service-ului.

Daca te intereseaza iti pot da un nr de contact.

 

P.S Ai facut o alegere buna cu userul Inside. Arata foarte bine,sa nu zic ca este ca nou volanul.

Edited by Cici86
Link to comment
Share on other sites

@voltron multumesc pentru recomandare, dar am nevoie de cineva care sa imi dea si bordul jos, ca vreau sa imi pun suportii de pahare ( da, am cumparat alta plansa de bord care are asa ceva), si am nevoie de un electrician sa imi faca instalatia pentru incalzire la scaunele sport care le-am luat ieri. Edited by AFk^
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@voltron multumesc pentru recomandare, dar am nevoie de cineva care sa imi dea si bordul jos, ca vreau sa imi pun suportii de pahare ( da, am cumparat alta plansa de bord care are asa ceva), si am nevoie de un electrician sa imi faca instalatia pentru incalzire la scaunele sport care le-am luat ieri.

Fiecare face ce doreste cu banii,implicit masina lui,dar daca ti-ai cumparat bord doar pentru suportii pentru pahare nu ai facut o alegere tocmai inspirata.

Eu nu am folosit niciodata suportii pentru pahare.

Edited by Cici86
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu le duc lipsa in fiecare minut in care stau in masina.

 

Mi-am dat seama de asta dupa ce am vandut golful care avea si suporti de pahare si trapa, iarasi alta modificare care o am in plan.

 

@voltron nu ma duce mai mult de 2000 eur cu tot cu cic. M-am gandit la chestia sa o vand si sa imi iau una cu ce optiuni vreau eu, dar ma duce mai mult decat daca le fac eu la asta si nu stii peste ce cotoarba dai. In plus doar i-am schimbat volant-ul cu kit-ul de ambreiaj plus turbina schimbata de 50k km, si urmeaza sa ii iau si filtru de particule... O mai tin ceva timp, masina este intr-o stare foarte buna, desi are un sfert de milion de km 😂

Edited by AFk^
Link to comment
Share on other sites

Eu le duc lipsa in fiecare minut in care stau in masina.

Mi-am dat seama de asta dupa ce am vandut golful care avea si suporti de pahare si trapa, iarasi alta modificare care o am in plan.

 

 

 

Fa-ma sa inteleg!! Ai de gand sa ii tai plafonul pentru ai pune trapa?? Asta ai vrut sa spui??

Edited by Cici86
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fiecare face ce doreste cu banii,implicit masina lui,dar daca ti-ai cumparat bord doar pentru suportii pentru pahare nu ai facut o alegere tocmai inspirata.

Eu nu am folosit niciodata suportii pentru pahare.

Pt mine suporti de pahare a fost cea mai importanta optiune, precedenta masina a fost fara suporti si ma simteam fara maini, n-aveam unde sa tin cafeaua, apa, sucul...pffff, un chin.

Deci daca ai posibilitatea sa iti pui suporti si navigatia la un pret decent...go for it...

 

 

Sent from my iPhone 1s using Tapatalk

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

se vede ca esti pasionat si ti place masina daca deja te ai apucat la modificari....dar la cati bani ai dat pe masina eu cred ca trebuia sa fie exact cum vrei tu....nu era mai bine sa ti cauti una la 7-8000...si de restul banilor sa ti satisfaci toate mofturile, legate de masina? :thumbsup:
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Tot dai sfaturi ca isi lua cu 7000 mii.. isi lua, dar cu 300 de mii de km rupta in gura, cu dpf off ca e la moda etc. Daca omul a preferat sa ia cu istoric cu 170 de mii adica cat are un e90 fl decent din 2010 2011, ce ai cu el? O fi fost putin cam scumpa, dar na, tot e mai bine decat sa ia o cotoarba cocosata.
  • Like 3
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

se vede ca esti pasionat si ti place masina daca deja te ai apucat la modificari....dar la cati bani ai dat pe masina eu cred ca trebuia sa fie exact cum vrei tu....nu era mai bine sa ti cauti una la 7-8000...si de restul banilor sa ti satisfaci toate mofturile, legate de masina? :thumbsup:

 

Numai inteleg nimic,tu vorbesti despre mine sau despre colegul care vrea sa isi schimbe plafonul la masina sa aibe trapa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.