Jump to content

Accident e46 soferul` decedat


Kocs

Recommended Posts

Dumnezeu sa il odihneasca ...soferul a decedat accidentul a , avut loc chiar de 1 mai pe langa satul pietreni daca nu ma insel ... nasol acum am primit pozele astea mau cam impresionat ..pacat
Link to comment
Share on other sites

viteza nu face nimic bun si mai ales daca ai o masina dinasta cu multi cai putere asa ca nu va lasati impresionati de puterea masinilor si stapanitile voi pe ele k sa nu va stapaneasca ele pe voi ca uitati ce se intampla .................. sarmanu om R.I.P. aveti grija
Link to comment
Share on other sites

nr masinii nu il mai stiu ...dar o sa mai intreb niste prieteni care au fost acolo si iti zic ....din cate am inteles nu ar mai fi decedat nimenii iar pasageru din dreapta doar umarul dislocat ....sper sa nu ma insel ....mai multe nu stiu cred ca a fost dat si la stirii azi
Link to comment
Share on other sites

cred ca pt cel sau cei decedati nu mai conteaza acum cauzele.DUMNEZEU sa-i odihneasca in pace.

Nici faptul ca e bmw sau alta masina nu conteaza.

Am vazut pe sosele si pe autostrazai cati isi risca viata aiurea in depasiri f riscante si alte manevre periculoase...si nu inteleg de ce?Tot acolo ajungi si daca te grabesti nu ajungi cu mult mai repede dar poti sa nu mai ajungi deloc...

Link to comment
Share on other sites

Dumnezeu sa-l odihneasca...

La cum e incolacita masina e copac a avut ceva viteza...Chestia cu copacii e logica la drumuri in camp, ca formeza o bariera impotriva prafului si zapezii...da nu cum sunt la noi la 1 m de sosea, ar trebui niste cordoane de vegetatie la departare mai mare, cred ca ar fi mai putini morti in cazuri de iesire de pe sosea.

Ma uit la poze, si ma enerveaza multimea de gura-casca, toti taranii care n-au ce sa faca se strang si stau calare pe aia de la descarcerare.

Link to comment
Share on other sites

socant

 

parca imi vad propria masina strivita .. groaznic ..

 

 

.. si lumea care se uita poate vad vre-un sniff pe acolo ceva .. of

 

cum a ajuns cu ea in pom. cu pomu nu te pui .. de ce nu-i taie nimeni? e plin sudu tarii de pomi pe toate drumurile nationale si mai ales in baragan. de ce e denivelarea aia acolo :blink: .. de ce suntem tampiti si nu facem nimik???

 

pakat ca a lovit-o lateral in locul cel mai periculos posibil .. daca avea "noroc" de un impact frontal scapau ca nu erau in dacie.

Link to comment
Share on other sites

Pareream mea, cu toata parerea de rau: smecheria se plateste - toti stim ca masinile noastre au un prag de la care devin incontrolabile cu toata electronica de pe ele, cu oricata experienta la volan...In rest, obstacole, drumuri proaste, ca si conditiile tehnice ale masinii - in momente de genul asta totul tine doar de norocul cu care te-ai nascut, de instinctul primar de autoconservare si de grija pe care o avem pentru propria persoana si a celor care au incredere sa mearga cu noi la volan. Nu consider conditiile drumului vinovatul principal, si 'pe afara' sunt zone periculoase (e drept, la noi sunt mai multe si ecuatia are mai multe necunoscute), pacat ca in astfel de evenimente nu poti da timpul inapoi sa incerci alta varianta mai buna asa ca singura sansa e sa invatam din greselile altora. R.I.P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.