Jump to content

bara stabilizare intre amortizoare


silver84

Recommended Posts

tot vad e46 cu bara stabilizare intre amortizoare sus la motor,si ma gandeam sa-mi pun si eu ca o sa se aseze mai bine pe viraje...nu?Are cine montat asa ceva?Ce pareri aveti?Ar merita sa pun k nu fac curse cu ea...k tin la ea mai mult decat la femeie :blink: Edited by silver84
Link to comment
Share on other sites

tot vad e46 cu bara stabilizare intre amortizoare sus la motor,si ma gandeam sa-mi pun si eu ca o sa se aseze mai bine pe viraje...nu?Are cine montat asa ceva?Ce pareri aveti?Ar merita sa pun k nu fac curse cu ea...k tin la ea mai mult decat la femeie  :blink:

229753[/snapback]

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=6209&hl=

 

bafta

Link to comment
Share on other sites

noua e in jur de 500 ron la augsburg ...

229911[/snapback]

are cineva de vanzare second hand la un pret convenabil?pe fata m-ar interesa,de fapt as cumparao mai mult de efect,tinind cont ca am suspensie normala si nu am probleme cu oalele,de fapt nici mare vitezoman nu sunt,doar afara pe autoband ai mau dau :blink:

Link to comment
Share on other sites

diferenta nu este iti spun sigur,ajuta doar daca ai suspensie sport ca sa nu se deplaseze oalele(sa se cracaneze rotile)-tinind cont ca suspensia e tare si soselele la noi sunt cum sunt :blink: ,in rest e vorba de efect(aspect),pe mine de asta m-ar interesa,altfel nu am nevoie(nu ma ajuta cu nimic)
Link to comment
Share on other sites

treaba ta...nu te-as sfatui sincer,e diferenta mare,e rigida rau de tot si vei avea de schimbat mai des bascule,bucse si bielete antiruliu,nici mersul nu va fi extraordinar-ba chiar enervant cateodata(exceptind cazul in care vei conduce pe autoband-e o placere :blink: )
Link to comment
Share on other sites

ADEVARAT....la voi in vilcea drumul e oarecum bun,cunosc putin zona :) ,bmw-ul actual de acolo l-am cumparat(vl-05-heh),dar eu m-am referit la modul general,apropo-daca ai jante pe 17-deja e rigida masina(pe drum mai putin bun merge ca o caruta),dar in schimb are aspect(aveam si eu pe 17 cand am luat-o din vilcea si arata beton) :blink:
Link to comment
Share on other sites

pai cu 18 mergem in general...da 18 la h viteza... :)

231023[/snapback]

adevar graiesti :blink: ,parerea mea e sa avem un bimar cu care la orice ora din zi sau din noapte sai dam o cheie si sa ne putem deplasa oriunde indiferent de zona,drum,conditii...sa ne facem treaba,sa ne simtim si bine cu ea,sa arate bine estetic si la per total pina la urma e important ca fiecare sa faca ce vrea si cum vrea cu masina lui,doar sa nu tradeze spiritul BMW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.