Jump to content

My new toy F10 520Da 2013


Scorpio 82

Recommended Posts

 

Asta ar fi solutia, sau am mai vorbit cu cineva care pune piele ecologica si ajunge tot pana intr-o mie de euro interiorul. Aici e avantajul ca are si fetele de usi bej , iar cu varianta data de tine scaunele mele apoi le-as putea vinde, poate as gasi pe cineva care are stofa si vrea piele.

Link to comment
Share on other sites

Diferenta ar fi ca in linkul sugerat de mine este vorba despre un interior cu scaune sport.

Ar fi un plus, zic eu.

 

Am mai gasit inca un interior la vanzare. http://olx.ro/oferta/interior-din-piele-pt-bmw-seria-5-din-2011-ID2xOD1.html#c70444ed18

Intrebarea e: de la F11 merg banchetele sau sunt diferite?!

 

Si ar mai fi si varianta asta http://olx.ro/oferta/vand-interior-piele-bmw-f10-ID4Ltoa.html#c47ec65395

Edited by Scorpio 82
Link to comment
Share on other sites

Insa ai grija ca si partea superioara a fetelor de la usi este crem.

In mod normal ar trebui schimbat si bordul.

Uita-te in lista de anunturi a vanzatorului sa vezi daca iti place bordul in culoarea respectiva.

 

Am vazut la unele cu interiorul bej care au si partea superioara a bordului tot bej, dar sincer nu imi place asa. As vrea precum am avut la E60, doar scaunele erau bej si fetele de usi de la jumate in sus.Dar ca idee, de la F11 oare potrivesc banchetele la F10?

Link to comment
Share on other sites

Da ,in sfarsit mi-am luat si eu o epava , epava care culmea merge ca noua , si verificata la reprezentanta a avut zero probleme, si de asemnea are si kilometrii aia 78.000 de pe bord reali

 

Mda, aflu ceva nou: masina rulata si lovita tot ca noua este. Sa te mai si superi cand cineva te contrazice si sa postezi un asemenea limbaj.... :no:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.