Jump to content

lambo doors


jetjet

Recommended Posts

dau bine cand ? cand sta parcata poate si impresionezi pustoaice de 18 ani

234696[/snapback]

 

Dar de ce neaparat trebuie sa impresionezi pe cineva ? Nu poate sa fie pur si simplu din faptul ca iti place tie ?

 

P.S. jet e fata , deci nu cred ca vrea sa impresioneze pustoaice de 18 ani...... sau cine stie ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ma jetjet, eu de obicei nu prea vad masini care sa stea mai mult de 3 secunde cu usile deschise. Bineinteles, in afara de alea cu lambo doors. Alea se parcheaza cat mai aiurea (de preferat pe un trotuar aglomerat) si se tin usile deschise intre 65 si 75 minute (cam atata dureaza CD-u cu N. Guta). Dupa care se inchid usile si se repeta figura la 2 strazi distanta. Efectul este maxim! (mai ales daca vrei sa ai succes la copchii minori si cu niste ate in plus...)

 

Chicalacacichita!

Link to comment
Share on other sites

Dar daca deschide doar geamurile ce are, se aude melodia si cu geamul deschis. :blink:

234804[/snapback]

 

Pai n-ai inteles. Masina e cabrio, deci va sta decapotata tot timpul cat e parcata. De-aia trebuie deschise usile. Altfel nu intra aerul inauntru si se incinge sistemul audio de la rotatiile CD-ului cu Guta. :)

 

Intr-un cuvant, tanti jetjet, don't even think about it! Parerea mea...

Edited by circoflax
Link to comment
Share on other sites

Pai n-ai inteles. Masina e cabrio, deci va sta decapotata tot timpul cat e parcata. De-aia trebuie deschise usile. Altfel nu intra aerul inauntru si se incinge sistemul audio de la rotatiile CD-ului cu Guta. :)

 

Intr-un cuvant, tanti jetjet, don't even think about it! Parerea mea...

234805[/snapback]

 

 

Da, scuze nu am fost atent, este vorba de un cabrio.

Alta este situatia atunci, se aude muzica din toate partile :blink:

Banuiesc ca se pot monta usile bine, sa nu cada nici dupa cativa ani, dar vorba lui Dan98...

Link to comment
Share on other sites

dupa titlu si primul post mi se pare doar informativ topicul...deci ca informatie, chitul costa cam 2000 ron si

¤ ConÞine 4 telescoape ce pot sustine maxim 150 kg.

¤ Ofera miºcare realã la 90 de grade.

¤ Puncte de oprire ajustabile

¤ CD de design in CAD

¤ TranslaÞia portierelor linã

¤ Pãstreazã siguranÞa portirelor, accesoriile ºi funcÞiile

¤ Kitul conÞine tot echipamentul necesar modificãrii a 2 portiere, stânga & dreapta

¤ Kitul este universal ºi se potriveºte la orice tip de maºinã

¤ Kitul conÞine instrucÞiuni detaliate

¤ Greutatea netã a kitului este 20 kg.

Link to comment
Share on other sites

Guta asculti tu cu neamu tau tarane...infatuatule...nu stii sa citesti?

Eu intrebam despre chit, nu despre... ce parere aveti voi... cum arata masina ma intereseaza pe mine...nu mai am nevoie de spatul vostru binevoitor...multam d-lor...

Edited by jetjet
Link to comment
Share on other sites

@jetjet: Cele mai profesionale Kituri gasesti aici: http://www.lsddoor.de/de/index.html .Exista si importator in Romania parca. Vin pe model de masina si nu mai se dau gauri aiurea.am mers cu alex55, pozele de mai sus si inauntru la mers nu e nici o diferenta,curent sau zgomote sau rigiditatea usii. e util la parcari si mult mai fun de deschis usa asa.Si ca paranteza generala se poate deschide usa si normal cand doresti.Daca iti place go for it, pe cabrio merge belea.Bafta :blink: Edited by Tytus
Link to comment
Share on other sites

@jetjet: Cele mai profesionale Kituri gasesti aici: http://www.lsddoor.de/de/index.html .Exista si importator in Romania parca. Vin pe model de masina si nu mai se dau gauri aiurea.am mers cu alex55, pozele de mai sus si inauntru la mers nu e nici o diferenta,curent sau zgomote sau rigiditatea usii. e util la parcari si mult mai fun de deschis usa asa.Si ca paranteza generala se poate deschide usa si normal cand doresti.Daca iti place go for it, pe cabrio merge belea.Bafta :blink:

234897[/snapback]

 

 

ROMANIA

 

CNC automotive Bd. Ion Mihalache, Nr. 92, Bl. 44A2, Sc. C, Et. 9, Ap. 117

RO-7000 Bucaresti +40 2122-47089

+40 2122-47089

 

Lucia

Pit Stop Tuning Sos. Stefan cel Mare nr. 1, bloc Perla, parter

RO-Sector 1 Bucuresti +40 21230-2242

+40 21230-3332

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ar da bine daca este o masina ingrijita. Montajul insa lasa de dorit in Romania. Stiu o singura firma care a reusit sa centreze lambo ca lumea, fara joc, fara sa iasa aiurea la line. No Limit Tuning Romania. Pe privat am sa iti dau si un link. Nu il public aici deoarece unii vor spune ca ce este acolo este "taranism" . :) Oricum din cauza unora, imi e tot mai sila sa intru pe acest forum. Ca o paranteza: cei care acuza de "Taranism" orice tendinta tuning, cusom, etc, as fi curios sa le vad bibliotecile personale ori daca se poate macar sa ii intreb care a fost ultima data cand au facut ceva anume de care au fost mandrii? :blink:

 

Ontopic din nou: Firma de care iti spuneam Jetjet este pe soseaua Mihai Bravu langa statia de metrou. Pentru detalii contacteaza-ma prv.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.