Jump to content

pe magheru azi


Allex18

Recommended Posts

Guest IulianE
eu nu am avut niciodata pb cu motociclistii...era sa acrosez vreo 2 pana acum care s-au bagat in depasire ca dementii,unu chiar era sa cada de pe moto ca sa ma evite....dar oricum daca il loveam nu cred ca ma deranjam sa opresc....Pana si el si-a dat seama cat e de imbecil si nu a schitat niciun gest,dar daca facea ceva il bateam cu casca in gura...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da

PS. sa nu uiti de trimurile mele carbon. Next week le iau :blink:

239646[/snapback]

 

este ala de la maff care a fost de vanzare, ce sa zic... pacat de masinuta aia... era si este unul dintre cele mai frumoase m-uri.

 

Nu-i problema trimurile te asteapta, da-mi un tzarr cand esti pregatit :)

Link to comment
Share on other sites

De unde se pot obtine? :blink:

 

Cam cat costa?

239686[/snapback]

 

cu aer comprimat se obtin doar cu o autorizatie simbolica - pistoalele sunt slabe dar si ieftine. pe de o parte e mai bine pentru ca nu poti omori pe cineva (e complicatie mare sa omori pe cineva in Romania chiar daca esti in legitima aparare - astea te scutesc de o grija, doar ii ranesti). am fost si eu impuscat in piept cu asa ceva... dar n-am patit mare lucru (si era pusca).

cu glont de cauciuc costa intre 12-20 de milioane ceva decent si iti trebuie permis port-arma, nu se obtine neaparat mai greu - doar dureaza mai mult :) astea deja sunt periculoase. am si eu unul si a parasit casa de maxim 3 ori, prefer sa-l folosesc sa dau cu tocu' in capu' omului decat sa trag cu el :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
d c l-ai lasat sa scape?

 

eu cand dau peste un astfel de specimen, prefer sa il ard eu bine pt ca pe viitor sa nu mai faca...

prefer sa imi iau si eu cateva peste cap decat sa aiba tupeu si nesimtirea sa faca asta unui incepator, unei femei mai slabe de inger sau unui om in varsta... eu macar rezist la o cafteala...

 

poate o sa fiu acuzat de violenta nejustificata dar asemenea specimene nu inteleg nimic daca vorbesti si le explici cu ce au gresit, singurul mod in care ii faci sa inteleaga este cafteala... sau daca ai incredere in politie, suni la 112

239423[/snapback]

 

am ramas in mijlocul intersectiei sa ma duc dupa oglinda, ca era la 10 metri de masina... speram sa mai pot recupera ceva, dara carcasa era sparta si oglinda asemenea... iar ala avea nr indoit si nu mi-am dat seama ce scrie..

Link to comment
Share on other sites

Nu se mai dau pe aer comprimat , alea sunt doar pentru tir si nu le poti folosii in legitima aparare !

 

Autoaparare = pistol gaze sau gloante de cauciuc ! Recomand cu gaze , e mai de efect si mai eficient !

239802[/snapback]

 

 

va recomand sa nu va luati !>.daca il ai il folosesti !...

Link to comment
Share on other sites

http://www.220.ro/Filip___prietenul_nostru...ntent10845.html

 

offtopic .. dar vedeti ce comentarii se fac la adresa bmw-urilor

240154[/snapback]

auzi ca numai soferii de BMW conduc ca nebunii si sunt toti tigani :blink: .Ieri ma intorceam cu un prieten de la Brasov si cred ca am vazut zeci de motociclisti care mergeau ca nebunii + de asta erau si in coloana :)

Edited by Alex86
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.