Jump to content

mi-am luat jante :d


poison

Recommended Posts

ce ziceti ? :)

 

240563[/snapback]

Aoleu...da' urate's maica.... :) ...unde naiba le-ai gasit?....si scumpe...scumpe rau...

Acum ca te-ai dat mare cu ele...poti sa le dai jos.... :blink:

Edited by 330xi
Link to comment
Share on other sites

Aoleu...da' urate's maica.... :) ...unde naiba le-ai gasit?....si scumpe...scumpe rau...

Acum ca te-ai dat mare cu ele...poti sa le dai jos.... :blink:

243299[/snapback]

ms ms :))

problema e ca am o mica pb acum .. miam luat 255 pe spate ca asa scrie pe masina ... si eram ieri 4 pers in masina, si la damburi imi atinge cauciucu sub aripa :)(

Link to comment
Share on other sites

ms ms :))

problema e ca am o mica pb acum .. miam luat 255 pe spate ca asa scrie pe masina ... si eram ieri 4 pers in masina, si la damburi imi atinge cauciucu sub aripa :blink:(

243413[/snapback]

Pai ce anvelope (255...cu cat?) si ce jante ai pe spate? Curios...

Link to comment
Share on other sites

dap .nu e bun et :blink: va trebui sa ma uit dupa o solutie ...

243680[/snapback]

Pai nu prea ai alternative.Decat sa pui gume mai inguste asta ar fii 1 , 2 sa umflii aripile ceea ce nu cred ca eshti prea incantat de idee , 3 sa schimbi jantele :) ce preferi ?

Link to comment
Share on other sites

Pai nu prea ai alternative.Decat sa pui gume mai inguste asta ar fii 1 , 2 sa umflii aripile ceea ce nu cred ca eshti prea incantat de idee , 3 sa schimbi jantele :blink: ce preferi ?

243817[/snapback]

ma gandeam sa bat putin buza din interior a aripii ... :)) deci alternativa 4 :)

Link to comment
Share on other sites

Aoleu...da' urate's maica.... :) ...unde naiba le-ai gasit?....si scumpe...scumpe rau...Acum ca te-ai dat mare cu ele...poti sa le dai jos.... :blink:

ieri din cauza jantelor, care mi-au sarit in ochi i-am observat masina...asa ca...ochioase sunt... :)

Link to comment
Share on other sites

ieri din cauza jantelor, care mi-au sarit in ochi i-am observat masina...asa ca...ochioase sunt... :blink:

243860[/snapback]

unde ne-am intersectat ?:) nush .. mie au inceput sa-mi placa ... :) si l-am pus pe un prieten sa mearga putin cu ea.., in mers se vad super marfa :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm.....dc la om ii plac e ok

 

vad ca majoritatea parerilor nu sunt favorabile opiniei lui dar mna ce sa-i faci ....eu raman la parerea ca cele mai mortale roti pe coupe sunt model cum are razvy ...de departe cele mai adevaraciuni roti

Link to comment
Share on other sites

eu cred ca si calitatea pozelor lasa de dorit ..

cred ca arata bine... masina fiind si coupe.. se mai permite taierea elegantei cu ceva excentric de sportiv

244402[/snapback]

calitatea pozelor e cam zero ... ca sunt facute cu tel ... iar pt tine remuse.. cele ale lu razvyy sunt dementiale .. dar si pretul este la fel de demential:(

alte poze..ceva mai bune ... dar oricum in realitate dau mult mai bine..:)

 

Singura problema e ca par mult mai mici decat sunt :blink:

Edited by poison
Link to comment
Share on other sites

moaaaama :-o  am vazut un set de jante la fel pe un 5 si de atunci ma tot gandesc la ele...sunt exact asa...foarte misto...sa ai parte de ele si fara zgarieturi :blink:

248244[/snapback]

ms ms:) au tot inceput sa apara:(( cand le-am luat eu eram singuru in cta..acum au mai aparut vreo 2 masini cu ele:(( cik au iesit locu 1 la nush ce salon... oricum par mai marfa in realitate:D

Link to comment
Share on other sites

ms ms:) au tot inceput sa apara:(( cand le-am luat eu eram singuru in cta..acum au mai aparut vreo 2 masini cu ele:(( cik au iesit locu 1 la nush ce salon... oricum par mai marfa in realitate:D

248344[/snapback]

 

Consoleaza-te ca tu le-ai avut primu :) Oricum frumoase si dau bine la masina! Sa ai parte de ele :blink:

Link to comment
Share on other sites

calitatea pozelor e cam zero ... ca sunt facute cu tel ... iar pt tine remuse.. cele ale lu razvyy sunt dementiale .. dar si pretul este la fel de demential:(

alte poze..ceva mai bune ... dar oricum in realitate dau mult mai bine..:)

Singura problema e ca par mult mai mici decat sunt :blink:

244601[/snapback]

 

Important e ca tie sa-ti placa .. nu altora .. care nu cred ca merg ei cu masina!

 

Sa le stapanesti sanatos si fara incidente!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.