Jump to content

Monaco


Maverick

Recommended Posts

Fara indoiala marele premiu de la Monte-Carlo este unul la care orice pasionat de masini trebuie sa mearga. Chiar daca vitezele nu sunt "ametitoare" si chiar daca spre deosebire de alte circuite vizibilitatea se rezuma la cateva secunde de pista, atmosfera si zgomotul motoarelor pe strazile orasului-stat compenseaza.

Daca sunteti in zona, nu ratati colectia de masini a princepelui de Monaco. Si cum de obicei, in aceasi perioada are loc festivalul de la Cannes, puteti trage o fuga...

Link to comment
Share on other sites

ferrari se chinuie

240701[/snapback]

 

Mai speram inca sa-si revina...

 

Am fost in 2000. E de departe cel mai frumos GP.

Ce destepti si civilizati organizatori...vineri au lasat liber la spectatori...La Bucharest Ring s-au ... pe ei pana in ultimul moment cand disperati ca-s tribunele goale au dat liber...jenant...

Link to comment
Share on other sites

Maverick cam cat ajunge un bilet ?

 

AR99RMS si ce-ai vrea sa castige iar numai Ferrari ?:) ...eu sunt fan MS asa ca-l astept s-ajunga poate la BMW daca se razgandeste :blink: ...in rest e destul de agitata F1 ..mai ales ca Hamilton ii cam da peste nas increzutului de Alonso :) :)

Link to comment
Share on other sites

Maverick cam cat ajunge un bilet ?

 

AR99RMS si ce-ai vrea sa castige iar numai Ferrari ?:) ...eu sunt fan MS asa ca-l astept s-ajunga poate la BMW daca se razgandeste :) ...in rest e destul de agitata F1 ..mai ales ca Hamilton ii cam da peste nas increzutului de Alonso :) :D

244506[/snapback]

 

 

Eu nu sunt decat un mic fun ferrari , si imi placea de schumi gumi ca era maestru la volan la fel cum era si montoya , la fel cum era si coulthard la fel cum nu-l suportam pe hakinen sau cum frast se scrie , imi placea spectacolul , dar de 2 ani incoace parca numai e ce era ......fac o paralela la moto gp si acolo iti rozi unghiile pana in ultima linie dreapta , suspans , rasturnari de clasamente , face unu o mica greseala plateste cu cateva locuri ....aici la F1 iaca coloana mergedez era cu un tur in fata, mai trebuia sa se auda si manele din cocpitu lu alonsomania si era feeric ....poftim ......minunat :) :)

 

cat despre bmw ...... :blink: ...speranta moare ultima

Edited by AR99RMS
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.