Jump to content

Volan M bmw F 30


Recommended Posts

Salut. Ma scuzi ca insist: ma intereseaza volanul, dar nu doresc sa cumpar un volan "importat" de pe o alta masina. Asadar, poti sa imi spui te rog provenienta?

Merci!

Fugi si ia din reprezentanta atunci!

 

De ce ar scoate omu volanul de pe masina lui? Sa puna volan de M3? Ma indoiesc :)

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Fugi si ia din reprezentanta atunci!

 

De ce ar scoate omu volanul de pe masina lui? Sa puna volan de M3? Ma indoiesc :)

Omul are dreptate când vrea sa știe proveniența.

Tu ți-ai monta pe masina o piesa care e furata de la vecinul tĂŁu?

Nu spun ca e cazul aici, dar la astfel de 'problemĂŁ' se refera colegul care vrea sa știe ce cumpĂŁrĂŁ.

Și eu am cumpĂŁrat acum câteva zile un volan și la fel am vrut sa știu de unde provine (ĂŽn cazul meu a fost vorba de o mașinĂŁ cu volan pe dreapta lovita ĂŽn spate)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut. Ma scuzi ca insist: ma intereseaza volanul, dar nu doresc sa cumpar un volan "importat" de pe o alta masina. Asadar, poti sa imi spui te rog provenienta?

Merci!

este de pe mașina mea personalĂŁ așa am cumpĂŁrat mașina din germania dar este pus de ei acolo ca am și volanul vechi,vreau sa ĂŽl dau ca nu are vibrații volanul și cel vechi are

Link to comment
Share on other sites

Omul are dreptate când vrea sa știe proveniența.

Tu ți-ai monta pe masina o piesa care e furata de la vecinul tĂŁu?

Nu spun ca e cazul aici, dar la astfel de 'problemĂŁ' se refera colegul care vrea sa știe ce cumpĂŁrĂŁ.

Și eu am cumpĂŁrat acum câteva zile un volan și la fel am vrut sa știu de unde provine (ĂŽn cazul meu a fost vorba de o mașinĂŁ cu volan pe dreapta lovita ĂŽn spate)

Ce vreau eu sa zic este ca ... nu doare gura pe nimeni sa zica ca da, este scos de pe masina personala, nu e furat :)

 

Cum a scris si vanzatorul mai sus. Nu zic ca minte sau ceva, dar cum verifici? :)

 

100% sigur poti sa fii doar daca cumperi cu factura :)

Edited by Tavicu
Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar, ma intereseaza sa nu cumpar nimic furat.

Consider ca aici suntem o comunitate, nu suntem pe olx sau ebay, nu?

La F10 am facut 2 retrofit-uri - navigatia si ceasurile pe care le-am luat de la Acero, atunci cand s-a ivit ocazia. Si in acest caz, ma gandeam ca poate cineva isi cumpara altceva, si pot lua un produs despre care stiu ca nu este furat.

Nu vad problema si nu inteleg lipsa de transparenta in cazurile astea. Spor!

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.