Jump to content

RECONDITIONARE E30


Guest butcky

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest butcky
Pe celalalt nu am decat 1 tub! Si cred ca o sa am nevoie de ele! Nu vreau sa le dau si apoi sa caut eu pe la dezmembrari! Vezi ca pe Vacaresti, vis-a-vis de SHELL sunt niste parcuri auto si au cativa ursuleti in fata! Sigut vei gasi tuburile! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Care din ele? Ala cu BORLA nu ti-l dau! Asta original il dau! Dar sincer, nu vreau sa dau nimik pe gratis! Nu sunt "chitra", dar m-am certat cu ai mei, la serv. sunt pe picior de plecare si contul e cam gol. Am dat bani pe masini si nu vreau sa-mi bat joc de ele! :)  :blink:  :)

28777[/snapback]

 

care vrei tu! si nici nu s-a pus problema de gratis, zi un pret corect si este ok!

mie imi trebuie toba finala si saxofonul+sonda lambda, dar presupun ca nu le dai separat asa ca zi un pret si le iau, care vrei tu, chiar as fi mai incantat de ala original

dar zi un pret, ca eu unul habar n-am!

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
care vrei tu! si nici nu s-a pus problema de gratis, zi un pret corect si este ok!

mie imi trebuie toba finala si saxofonul+sonda lambda, dar presupun ca nu le dai separat asa ca zi un pret si le iau, care vrei tu, chiar as fi mai incantat de ala original

dar zi un pret, ca eu unul habar n-am!

28790[/snapback]

 

Teava e ok, dar tobele sunt cam nasoale! Nu vreau sa-mi aud vorbe dupa ce le dau! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
sa nu fie sparte tobele -- la mine finala este de dacie, saxofonul este fisurat si sonda lambda nu mai exista!

28864[/snapback]

 

Aaaah! Tu nu esti din Bucuresti! Pai cum le vezi? Hai ca poate iti fac niste poze! Toba finala are mici gaurele si nu luceste asa ca aia BORLA!!! Daca le vrei, vino cu masina la garaj si il montam pe masina ta. Iti plac - le cumperi, nu iti plac - nu le cumperi! OK? :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky

Am fost in week-end la garaj si am lucrat o gramada!

Am dat jos farurile, capota, grila radiator, chederele, tapiseria de pe usa, bandourile, oglinzile si multe altele!!! O sa va pun poze in curand, ca i-am dat ap foto lui fratimiu! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest butcky
ce se mai aude cu reconditionarea?????

33667[/snapback]

 

Momentan s-au oprit lucrarile! Mai mult din lipsa de banuti, ca acum am terminat ce era de facut fara bani. Trebuie sa ii fac tinichigeria!!! Si am nevoie de cateva sute de euroi! De asta imi vand motoarele! :)

 

Va anunt cand ma apuc din nou! Treaba e ca BMW-ul m-a uscat la buzunar cu consumul de benzina si am dat 2600 euro pe un Tico! De asta am ramas fara banuti! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ai mai facut ceva la masina? Poze?

Bafta!

41244[/snapback]

 

Nu! Din pacate nu am mai facut nimic! Nu am avut timp si nici bani! Cat de curand imi schimb locul de munca cu unul mai bine platit si sper sa strang ceva si pentru masina! :blink:

Vreau sa merg in week-end la garaj ca sa mai demontez ceva de pe masina! O sa iau ap. foto ca sa mai fac poze!

Am gasit cateva poze de cand m-am apucat sa demontez masina! Sper sa nu radeti... :)

post-111-1126045128_thumb.jpg

post-111-1126045144_thumb.jpg

post-111-1126045163_thumb.jpg

Edited by butcky
Link to comment
Share on other sites

Bafta! Si cand te duci la garaj nu uita sa-mi zici.  :blink:

41584[/snapback]

 

Buza aia o am in portbagaj la cel cu nr. de Germania, pe care-l tin in fata blocului! :)

:) am picat la licenta! :) :) :) Mai dau in februarie... :) :)

Edited by butcky
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa-mi fac chestia asta la faruri. Ce parere aveti? E taranism? :blink:

Ultimul (cel albastru) arata cel mai bine! Oricum, vreau sa-mi pun faruri fara gaura aia jos!

post-111-1126201761_thumb.jpg

post-111-1126202406_thumb.jpg

post-111-1126202553_thumb.jpg

Edited by butcky
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.