Jump to content

De unde alimentati?


Recommended Posts

Scuze pentru deschiderea unui nou topic.Am citit topicul cu poll-ul si parerile sunt la fel de impartite.Ce parere aveti de Rompetrol? As vrea sa incerc si de la ei.

 

am cateva luni alimentez doar de la ei , f multumit , nu vad nici o diferenta fata de mol , motorina standard

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca de 4 ani numai Rompetrol. Poate chiar cand nu aveam de ales, bagam de la altii. In principiu toata motorina de pe piata e de calitate, f rar mai exista exceptii cum a fost cazul de la Lukoil Cluj parca. Parca totusi de la Lukoil n-as baga diesel, dar benzina nu are greturi, cand am avut benzinara bagam de oriunde.
Link to comment
Share on other sites

Scuze pentru deschiderea unui nou topic.Am citit topicul cu poll-ul si parerile sunt la fel de impartite.Ce parere aveti de Rompetrol? As vrea sa incerc si de la ei.

 

Si ce te face sa crezi ca de data asta se va alege un castigator ? :pinch:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.