Jump to content

my car :P


vicentiub

Recommended Posts

S-a taiat copilu, nu mai intra, a dat duma si gata. Si se mai mira baiatu acela cu 850csi cum de l-am luat la misto.

254339[/snapback]

 

Poate nu ar strica sa facem un topic ,masina lui Geppetto :) ,ar fi ceva clienti.

 

ps

 

Ma gandesc ca Pinocchio e mic copil :blink:

Link to comment
Share on other sites

Poate nu ar strica sa facem un topic ,masina lui Geppetto  :) ,ar fi ceva clienti.

 

ps

 

Ma gandesc ca Pinocchio e mic copil  :blink:

254347[/snapback]

 

 

ar merge un topic cu ce ne dorim ....The deepest dark wish ...in ceea ce priveste masina :)

Link to comment
Share on other sites

ar merge un topic cu ce ne dorim ....The  deepest dark wish ...in ceea ce priveste masina  :blink:

254530[/snapback]

 

In cazul de fata, eu zic ca ar merge mai degraba ceva de genul, ce masina vreau sa imi iau cand voi fi mare, avand in vedere ca initiatorul topicului probabil ca abia si-a luat buletinul.

Link to comment
Share on other sites

Deci farurile nu sunt cu semnal galben ci becul din ele este galben,am avut si eu si am schimbat becul cu unul suflat cu nu stiu ce argintiu sa nu se mai vada asa,aripioarele care sunt pe bara fata jos se pot comanda la pretul de 270 euro bucata si sunt 2 una stanga si una pe dreapta si se lipesc pe bara fata.Grila cromata nu e neaparat de 330i,ea de poate comanda si pe 320i sau 320d de exemplu,ca dovada eu am grile cromate.Spalator de faruri poate nu are pentru ca a pus xenon aftermarket iar in legatura cu daca o fii masina lui sau nu asta numai el stie,oricum arata bine.
Link to comment
Share on other sites

Deci farurile nu sunt cu semnal galben ci becul din ele este galben,am avut si eu si am schimbat becul cu unul suflat cu nu stiu ce argintiu sa nu se mai vada asa,aripioarele care sunt pe bara fata jos se pot comanda la pretul de 270 euro bucata si sunt 2 una stanga si una pe dreapta si se lipesc pe bara fata.Grila cromata nu e neaparat de 330i,ea de poate comanda si pe 320i sau 320d de exemplu,ca dovada eu am grile cromate.Spalator de faruri poate nu are pentru ca a pus xenon aftermarket iar in legatura cu daca o fii masina lui sau nu asta numai el stie,oricum arata bine.

255393[/snapback]

 

 

stai putin. poate nu am inteles eu bine. rahaturile alea mici de cauciuc de se lipesc sub bara 270de euro bucata??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.