Jump to content

745Le xDrive vs 750i xDrive vs 740d xDrive


ambra

Recommended Posts

Am semnalizat mai devreme că aici se vorbesc vorbe

 

Da, aici ai drepate !!Eu intreb despre pere si se comenteaza depre mere.Am intrebat care motor e mai fiabil din cele 3 si raspunsurile au fost despre cu totul altceva.Raspunsurile pertinente ar fi fost X e mai fiabil decat Y sauX e aproximativ la fel cu Y

X cosuma mai mult ulei si se strica mai repede ca Ydeci raspunsuri legate de intrebare..sau

eu am modelul X si am avut probleme sau nu am avut probleme...

 

Edited by ambra
  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Daca dai 100k pe masina, dupa un an o vinzi cu 60k, dupa 2 ani cu 45k si tot asa. Mai conteaza consumul?? In 2-3 ani nu se strica nici unul din motoarele enumerate de tine. Alege in functie de dotari si ce gasesti pe acolo.

Chiar daca s-au dat si raspunsuri putin pe langa subiect, le-ai alimentat si tu :)

Bafta!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ambra, opinia general valabila este ca cine are 100k sa dea pe o masina, sta in casa de 200-300k, mai are inca 200k intr-un cont si bani de motorina in torpedou, iar in cotiera cateva mii de euro pt orice eventualitate.

 

tu de care esti?

 

baietii au observat ca discursul tau este total contradictoriu si de asta se iau de tine

Edited by edit
Link to comment
Share on other sites

Nu are treaba vârsta, probabil tu cauți respect de aia ai precizat-o dar modul de gândire este TOTAL greșit...sfaturi ai primit in prima pagina destule încât sa îți faci o părere dar ai ales sa “termini” cu 745le pt ca îl poți încarcă noaptea de acasă ca ai curent trifazic...stai liniștit ca la 220 se încarcă mai repede decat iPadul meu când e descărcat complet...dar sa îți iei un 745le (peste 5,2m) sa umbli 85-90% in oraș in mod electric mi se pare aberant...te miri ca își pierd colegii răbdarea ?

Apropo...vezi ca ăștia de la Audi au motoare diesel hybrid.

Edited by X X L
Limbaj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.