Jump to content

cauciucuri pentru jante de 18 pentru un E60 2007


Mediteraneean

Recommended Posts

Va salut cu respect, si imi cer scuze anticipat pentru ignoranta mea.

Habar nu am cu benveurile si abia ce am luat niste jante de 18, si as vrea sa le montez pe un e60 din 2007.

sugestii de cauciuce?

ps: cum sunt un ignorant, nu stiu nici daca sa pun mai late pe spate, si cum e greu sa scrii prostiile astea pe google, am ajuns sa cer parerea unor oameni care au montat deja ceva combinatii de cauciuce, si m-ar ajuta ceva idei.

pps: sarut mana mult!

Link to comment
Share on other sites

Dar sa mergi la un meserias in roti de masina, asa unu care are firma mai mare nu te-ai gandit sa mergi? El ti-ar fi explicat mult mai multe decat cativa dintre noi aici.

Crezi ca orice jante de 18 merg pe bnw?

Le-ai pus sus pe alea sa vezi daca se potrivesc macar fata de etriere butuc, prezoane?

Edited by bimmer90f30
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Excelenti oameni pana acum, cat ma bucur ca sunt pe forumul asta!

Cum a zis si WIN60, cu alte cuvinte, pe cei care ii intalnesti aici pe forum cand deschizi un topic, numai cititori de ganduri nu sunt!

..cu, cat spui mai mult despre ce ai facut, ce ai incercat, ..cum se manifesta simptomul, ..situatia prin care treci daca e vorba despre asa ceva, cu atat mai bine si mai la obiect primesti raspuns.

 

Dar, sa stii ca exista si functia search, care, ce crezi poate sa te lamureasca cu mult mai.multe despre ce cauti, pentru ca, ghici ce, sunt pareri care au tot fost spuse.. si crede-ma unii chiar nu o sa se intample sa fie aici cand scrii tu... si s-ar putea sa astepti mult si bine.. si poate chiar a fost scris raspunsul aici.

 

Iata:

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/35352-cauciucuri-vara/page__p__184386__hl__sugestii+cauciucuri+vara__fromsearch__1#entry184386

 

21 de pagini, dupa cum le am eu.. dar ele is muult mai multe:

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/70969-discutie-anvelope-vara/page__st__800

Edited by bimmer90f30
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.