Jump to content

Faruri engel eyes pentru e46 facelift


seby_cst

Recommended Posts

Salutare. As vrea sa-mi pun pe masina faruri engel eyes. Problema e ca nu stiu exact ce marca si de unde as putea sa le achizitionez, am fost la 2-3 magazine si nu aveau pt masini dupa 2001 :blink: .

Daca cineva a montat asa ceva astept pareri si sugestii.

PS: am montat xeno after market pe ea...sper sa nu pierd din puterea luminii (am auzit ca daca ai halogene normale nu vezi nimic cu faruri engel eyes).

Link to comment
Share on other sites

Salutare. As vrea sa-mi pun pe masina faruri engel eyes. Problema e ca nu stiu exact ce marca si de unde as putea sa le achizitionez, am fost la 2-3 magazine si nu aveau pt masini dupa 2001 :) .

Daca cineva a montat asa ceva astept pareri si sugestii.

PS: am montat xeno after market pe ea...sper sa nu pierd din puterea luminii (am auzit ca daca ai halogene normale nu vezi nimic cu faruri engel eyes).

260813[/snapback]

nu e adevarat deloc ...am de un an si umblu destul de mult noaptea,vezi la fel si cu si fara :blink: :) in plus se vede mai frumos cu angel eyes(esti mai shic)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Ce marca sunt si cat ai dat pe ele??

261083[/snapback]

SINCER...nu stiu ce marca sunt, stiu doar ca sunt ccfl si merg de 1 an in fiecare zi cateva ore...

 

iti dau nr de telefon daca vrei..

300 de lei neonele

si 150 montaju

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

SINCER...nu stiu ce marca sunt, stiu doar ca sunt ccfl si merg de 1 an in fiecare zi cateva ore...

 

iti dau nr de telefon daca vrei..

300 de lei neonele

si 150 montaju

261102[/snapback]

Eu ma refeream la far cu totul... tu cred ca vorbesti doar de inele, sau ma insel....

Link to comment
Share on other sites

Deci sa inteleg ca pot cauta...dar nu am sa gasesc.

Chiar nu a montat nimeni asa ceva pe masina??

261260[/snapback]

 

vezi ca useru calin325 are asa ceva de vanzare ca in poza de pe ebay....intra pe unu din topicurile lui si intreaba....350e parca zicea ca e setul de faruri

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=19194

aici e linku cu accesorii pt tuning ... dar parca pe topicu lui armin intrase si zisese ca aduce el...nu mai stiu exact :blink:

Link to comment
Share on other sites

Eu mi-am pus inele cu LED-uri nu cu Neon si imi place mai mult , este adevarat ca se vad doar noaptea pentru ca sunt mai slabe decat Neon-ul dar sincer mie imi plac mai mult decat cele cu Neon.

 

O sa postez o poza daca esti interesat. A costat 150 Ron plus vreo 50 Ron montaj , ceva de genu ...Acum ai Xenon pe masina ?

Link to comment
Share on other sites

Eu mi-am pus inele cu LED-uri nu cu Neon si imi place mai mult , este adevarat ca se vad doar noaptea pentru ca sunt mai slabe decat Neon-ul dar sincer mie imi plac mai mult decat cele cu Neon.

 

O sa postez o poza daca esti interesat. A costat 150 Ron plus vreo 50 Ron montaj , ceva de genu ...Acum ai Xenon pe masina ?

262017[/snapback]

Da am pus Golden Eye de 6000k, fac o lumina super, alb-artic cu reflexe albastre. Am dat 170 euro iar pe montaj 50 Ron.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.