Jump to content

A folosit cineva BimmerCode pentru coding?


AlaDyn172

Recommended Posts

Salut,

Dupa cum spune si titlul, as dori sa stiu daca cineva a folosit BimmerCode si a fost multumit. L-am bagat pe masina si am vazut ca imi arata multe functii, si as vrea sa platesc licenta sa il folosesc. Vreau sa stiu daca cineva a codat cu el si e bun.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Romulus said:

Eu personal nu am folosit deloc BimmerCode dar presupun ca varianta de desktop este la fel cu cea de Android. Si cred ca il folosesc multi colegi de pe forum.

Am vazut in thread-ul pe care l-ai mentionat anterior ca merge daca instalez emulator de android pe Desktop, am sa incerc varianta asta. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Romulus said:

Stai asa, dar este varianta de Windows si varianta de Android separate, nu? Da-mi un link la produs...

Da, sunt 2 produse diferite, daca ai pe Android, nu o sa iti mearga pe Desktop si vice-versa.

https://bimmercode.app/

De aici am descarcat varianta Desktop.. e doar un demo daca nu platesti

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AlaDyn172 said:

Vreau sa stiu daca cineva a codat cu el si e bun.

Eu am incercat doar sa te ajut cu raspunsul la intrebarea asta. Aparent codeaza cu el multi colegi si sunt multumiti.

Just now, AlaDyn172 said:

De aici am descarcat varianta Desktop.. e doar un demo daca nu platesti

Nu vad pe website pretul? Trebuie instalat ca sa aflu cat costa?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Romulus said:

Nu vad pe website pretul? Trebuie instalat ca sa aflu cat costa?

Da, trebuie instalat ca sa afli preturile, dar uite aici:

 

YkIhbc0.png

18 minutes ago, mkdan2004 said:

Da, am folosit pe mai multe masini. Am licenta pentru IOS (pentru ca initial era disponibil doar pe IOS). Pentru chestii elementare este foarte usor de folosit. Nu am avut probleme.

Multumesc frumos!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, srb_alex said:

Vezi ca varianta Pro este 1519 lei. Banuiesc ca ai patit ca si mine, am vazut 151.

Am luat-o pe cea la 250 lei, nu stiu cu ce te ajuta aia pro, dar cu asta mi-am facut ce trebuia, chiar daca unele nu au mers ( probabil pentru ca e masina din 2005 si nu am acele functionalitati )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goangaus said:

Se pot citi transmission adaptation values cu aplicații gen Bimmerlink/Bimmercode sau doar cu Ista?

Pe Bimmercode din câte am văzut când l-am pus pe mașină la mine, nu citește valori.. ci poți seta valori la diferite unități.

Pe ISTA te poți uita la valorile acestea + le poți reseta.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.