Jump to content

Cumpar 51477294566, separator portbagaj X3 G01


Recommended Posts

Salutare comunitate,

Aveti idee de unde as putea achizitiona un separator de portbagaj cu sine? Part Number: 51477294566.

Aparent produsul este scos din productie iar oferta este aproape inexistenta… Nu am gasit nici macar la chinezi. 
 

Daca ar avea cineva de vanzare produsul, in orice stare ar fi el dar evident, functional, l-as cumpara.

 

Multumesc!

 

IMG_4903.thumb.jpeg.13849bef1c1c985d449317ab608e9164.jpeg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tzucul said:

Salut. Cu baiatul de pe Olx am vorbit si el m-a luminat ca nu este ce trebuie si nu mi se potriveste. Acela ar fi, dar e o varianta diferita, cea pt gauri fixe, mie imi trebuie varianta care culiseaza pe sine, cu role. 
 

5 hours ago, Viper05 said:

pe bune? nu ma asteptam

ai incercat si aici?

https://www.sytnerstevenagebmwparts.co.uk/p/132184941/51477294566.html

Am revenit, am vorbit si cu baietii astia care aparent sunt dealeri pentru majoritatea magazinelor de piese din UK. Mi-a zis ca pot sa nu mai caut in UK ca nu exista nicaieri.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gigiduru said:

 

Am revenit, am vorbit si cu baietii astia care aparent sunt dealeri pentru majoritatea magazinelor de piese din UK. Mi-a zis ca pot sa nu mai caut in UK ca nu exista nicaieri.

aia sunt dealeri Bmw, de la eu mi am luat masina, daca spun ca nu exista probabil nu exista, in relatia mea cu ei , mi s-a parut ca foarte ok

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tzucul said:

Daca sunteti din acelasi oras eu zic sa mergi sa vezi ca eu cred ca se potriveste.

Modelul pe care il vinde baiatul de pe Olx este urmatorul: 

IMG_4974.thumb.jpeg.2b37c2bb35cc94aac0569558faa8b589.jpeg

Si el si l-a cumparat fara sa isi dea seama ca sunt 2 modele diferite, el avand tot G01 cu sine, nu cu gauri.

 

Modelul care imi trebuie mie este cel cu role, care culiseaza:

IMG_4975.thumb.jpeg.bf5c30f28183374167e93d10f3432ab0.jpeg

IMG_4902.thumb.jpeg.26eb1221fc5afe68fd77aa9e6ef704eb.jpeg
 

 

 

14 hours ago, Viper05 said:

aia sunt dealeri Bmw, de la eu mi am luat masina, daca spun ca nu exista probabil nu exista, in relatia mea cu ei , mi s-a parut ca foarte ok


Multumesc mult oricum de implicare!

 

 

 

P.S. Am inceput acum sa iau Autovitul la rand sa vad daca vad la cineva asa ceva sa ii fac o propunere de nerefuzat 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.