Jump to content

BMW Seria 3 Cabrio


Zack

Recommended Posts

Va salut! Sunt nou pe forum si am o intrebare:

Cam cat costa un BMW Seria 3 Cabrio nou si unul vechi si daca merita sa iau nou :blink:. Adica avantaje/dezavantaje (as vrea sa il iau din Craiova daca iau nou pana la urma , desigur daca se poate)

Link to comment
Share on other sites

Cattt?!76 mii euro?!Scuza-ma serios vorbesc dar pentru cum arata costa foarte mult,sincer acum cu 35 de mii euro a-si ia un chevrolet corvette din ro din 2003 iar cu 30 de mii din 2004 al aduce din state si nu imi spune mie ca,corvette nu e masina bestiala,acum sa o luam logic,dar fiecare cu gustul lui pana la urma...
Link to comment
Share on other sites

am lista in fata e93 martie 20007 335i pret cip 41.980

 

 

335i are destule standard :blink: nu cred a bagat optionale mai mult de 10.000 plus ca a a reusit si un discount :) cu 76 cip iti iei m3 sau m5 :)

Edited by Allex18
Link to comment
Share on other sites

am lista in fata e93 martie 20007 335i pret cip 41.980

335i are destule standard :blink: nu cred a bagat optionale mai mult de 10.000 plus ca a a reusit si un discount :) cu 76 cip iti iei m3 sau m5 :)

265535[/snapback]

 

 

 

nu crd ca e la banii astia...e in germania 44.650e standard fara sa adaugi nici o optiune..acum nu stiu dk este cip sau ddp

Link to comment
Share on other sites

bai nene voi sunteti nebuni ???? suna la bmw te rog si intreaba cat costa E93 335i standard ..........eu am listele ca ma intereseaza sa o vand pe a mea si sa imi iau E92 sau E93 ............. atat costa 335i E93 cabrio CIP 41.980

 

 

335i vine standard cu suspensie m , scaune sport , bi xenon si multe altele ......deci nu are cum aste duca asa mult .....pielea costa ~1800e navi proff ~3000e pachet m ~2500e si mai sunt pachetele alea confort si dinamic care costa aman2 2500e parca...face-ti voi calculele si-a luat un prieten 335d E92 care costa 40.000e cip si e full cu pachet M piele navi full steptronica[e standard la 335d] si l-a dus 55,000euro DDP pret final adik

Edited by Allex18
Link to comment
Share on other sites

bai nene voi sunteti nebuni ???? suna la bmw te rog si intreaba cat costa E93 335i standard  ..........eu am listele ca ma intereseaza sa o vand pe a mea si sa imi iau E92 sau E93 .............  atat costa 335i E93 cabrio CIP 41.980

335i vine standard cu suspensie m , scaune sport , bi xenon si multe altele ......deci nu are cum aste duca asa mult .....pielea costa ~1800e navi proff ~3000e pachet m ~2500e si mai sunt pachetele alea confort si dinamic care costa aman2 2500e parca...face-ti voi calculele  si-a luat un prieten 335d E92 care costa 40.000e cip si e full cu pachet M piele navi full steptronica[e standard la 335d] si l-a dus 55,000euro DDP pret final adik

265815[/snapback]

Eu nu vorbesc pe poze sau pe liste, eu iti spun ca atata l-a dus pe om (a pus pe ea tot ce se putea pune).

Link to comment
Share on other sites

Pretul Cip e pretul cu dotari standard, pretul de baza. Pretul "atata l-a dus pe om (a pus pe ea tot ce se putea pune)." e pretul DDP + optionale...pretul de achizitie....parerea mea.

266232[/snapback]

Cred ca stiu si eu sa fac diferenta intre CIP si DDP dupa 3 ani de leasing. Eu l-am intrebat daca CIP sau DDP, el a spus ca CIP (daca el minte va mint si eu, sau poate nu stie care este diferenta intre ele).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.