Jump to content

mp3 player bmw professional/alpine


blue6

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
-ideal pt upgrade de la bmw business cd (care nu suporta mp3)

-sonorizare mai buna ca la bmw business cd

-afiseaza si informatiile OBC

-este modelul nou, putin restilizat (inele cromate la butoane)

-pt toate modelele de seria 3 (e90,e91 si e92), precum si pt seria 1 (e87)

 

pret pt membrii bmw club: 300 euro

0726.220.788

Ma intereseaza, dar schimb cu cel business + 100 euro.

Link to comment
Share on other sites

-ideal pt upgrade de la bmw business cd (care nu suporta mp3)

-sonorizare mai buna ca la bmw business cd

-afiseaza si informatiile OBC

-este modelul nou, putin restilizat (inele cromate la butoane)

-pt toate modelele de seria 3 (e90,e91 si e92), precum si pt seria 1 (e87)

 

pret pt membrii bmw club: 300 euro

0726.220.788

Ma intereseaza, dar schimb cu cel business + 100 euro.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

doar o bucatã mai am, ºi cu ãla (business) chiar n-am ce face, fãrã supãrare... :) business-ul se gãseºte pe ebay.de cu 70-80 de euro, ºi nu se vând, iar professional-ul (ca al meu) e În jur de 250, poate chiar mai mult. asta fãrã transport. mai bine stau cu el, tot Îl vând eu sometime. :) sau poate-mi iau e90 cu cd business. :)

 

merci oricum de ofertã, amândorura.

Link to comment
Share on other sites

doar o bucată mai am, şi cu ăla (business) chiar n-am ce face, fără supărare... :) business-ul se găseşte pe ebay.de cu 70-80 de euro, şi nu se vând, iar professional-ul (ca al meu) e ĂŽn jur de 250, poate chiar mai mult. asta fără transport. mai bine stau cu el, tot ĂŽl vând eu sometime. :) sau poate-mi iau e90 cu cd business. :)

 

merci oricum de ofertă, amândorura.

mai ofer un volan piele si schimbator pentru E90, plus 25 euro

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=43485

sau 150 euro.

Edited by danfoto
Link to comment
Share on other sites

up, ultima bucatĂŁ, 200 euro fix, preĂž AB = 2402 RON.

 

În urma unor discuÞii anterioare cu un membru al forumului, Þin sã menÞionez cã produsul e nou, preÞul e fix ºi NU INCLUDE transportul/rambursul (e suportat de cumpãrãtor), preÞul la AB e 2402 ron, ºi nu 210 euro. 210 euro e diferenÞa de la echiparea business, la cea professional, În cazul achiziÞionãrii unui autoturism nou de la AB. HU-ul nou, cumpãrat de la AB separat, costã În jur de 650 euro. pânã ºi pe ebay.de se vând cu minim 250 de euro.

 

mi-e martor ºi Dan98 cã am vândut respectivul HU cu minim 300 euro pe ebay. (suma record a fost 371) asta fãrã transport, care mai costã ºi ãla minim 30 de euro pânã În germania/italia. prefer sã vând aici ultima bucatã, sã nu mã mai complic cu ebay-ul, comisioane ºi alte cele. rog un moderator sã ºteargã postul anterior, sau sã le uneascã, pt a nu fi considerat un up prematur. mulÞumesc anticipat.

Edited by mishoo
Link to comment
Share on other sites

poate aºa sunt eu, mai ÎncapaÞânat, mai prost, sau poate am doar principii...... :) dupã ce cã l-am lãsat cu 150, adicã Þi-am fãcut reducere 25% mi-ai trimis ºi mesaj cã nu vrei sã plãteºti transportul, asta dupã ce l-am trimis, pe motiv cã e prea scump (transportul). ºi ce m-a deranjat mai tare, a fost faptul cã mi-ai trimis SMS, nu ai avut curajul sã mã suni sã-mi expui problema, asta dupã ce am vorbit ieri la telefon, ºi cu altã ocazie. ai Încercat ºi sã mã pãcãleºti, spunându-mi cã la contempo braºov, aparatul costã 210 euro, când de fapt el e 652 euro. well, mai bine Îl dau mocca unui amãrât sã ºi-l punã pe o dacie 1300, ºi-mi roagã de sãnãtate.

 

 

acestea fiind spuse, aparatul se Întoarce mâine-poimâine acasã, ºi va rãmâne de vânzare, cum am spus mai sus, la preÞul de 200 euro fix. dacã nu, nu-i bai, o sã aduc un e90 cu HU business, ºi o sã mi-l Þin pt mine.

 

numa' bine.

Link to comment
Share on other sites

poate aºa sunt eu, mai ÎncapaÞânat, mai prost, sau poate am doar principii...... :) dupã ce cã l-am lãsat cu 150, adicã Þi-am fãcut reducere 25% mi-ai trimis ºi mesaj cã nu vrei sã plãteºti transportul, asta dupã ce l-am trimis, pe motiv cã e prea scump (transportul). ºi ce m-a deranjat mai tare, a fost faptul cã mi-ai trimis SMS, nu ai avut curajul sã mã suni sã-mi expui problema, asta dupã ce am vorbit ieri la telefon, ºi cu altã ocazie. ai Încercat ºi sã mã pãcãleºti, spunându-mi cã la contempo braºov, aparatul costã 210 euro, când de fapt el e 652 euro. well, mai bine Îl dau mocca unui amãrât sã ºi-l punã pe o dacie 1300, ºi-mi roagã de sãnãtate.

 

 

acestea fiind spuse, aparatul se Întoarce mâine-poimâine acasã, ºi va rãmâne de vânzare, cum am spus mai sus, la preÞul de 200 euro fix. dacã nu, nu-i bai, o sã aduc un e90 cu HU business, ºi o sã mi-l Þin pt mine.

 

numa' bine.

voia la tine ca la bulibasa.

pana la urma si la urma a fost o tranzactie comerciala, unde nu s-au inteles termenii de la inceput. si pe mine m-a deranjat faptul cu transportul, deoarece eu cand vand ceva, suport eu transportul, tot asa, din PRINCIPIU, iar partea cu pacalitul, te rog, eu am cerut si tu ai oferit. nu cred ca 150 euro era mokka, nu prea vad lume imbulzindu-se sa-l cumpere. nu cred ca ceea ce vinzi tu se poate compara cu originalul, de aici si diferenta de pret.

oricum, bafta la vanzare si sper sa il vinzi cu cat doresti.

sanatate multa. :)

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca 150 euro era mokka, nu prea vad lume imbulzindu-se sa-l cumpere. nu cred ca ceea ce vinzi tu se poate compara cu originalul, de aici si diferenta de pret.

oricum, bafta la vanzare si sper sa il vinzi cu cat doresti.

 

ºi dacã nu se Îmbulzeºte lumea, te-ai gândit tu sã profiÞi de asta, ceva de genu' "las', dã-l dracu', cã n-are cui sã-l vândã". pãi nu se Îmbulzeºte lumea, cã e90-ul nu e ca ºi e46. :) iar la faza cã nu se comparã cu originalul, mai bine stai În banca ta ºi nu da cu presupusul, dacã nu ºtii despre ce e vorba. am vândut foarte multe cd-playere de e46, e39 ºi e90, ºi nime' nu s-a plâns c-ar fi chinezeºti.

 

Âşi mai ceva: la 150 era chiar foarte mocca, Âşi asta o Âştii Âşi tu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
200 de euro, nou. mp3, obc.

 

 

de fapt are si partea de bluetooth incorporata? ar merita pentru ca se integreaza cu ceea ce inseamna comenzile pe volan existente deja la masina... deci, ce stie sa faca exact si ptr ce model e?

 

eu am e90 facelift si m-ar interesa daca are si bluetooth... stiu ca exista un kitt dar nu stiu daca exista integrat in CD player si de aia m-ar interesa... momentan m-ar costa cam tot cam asa ca sa-mi iau un kit independent...

Edited by crisjohn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.