Jump to content

Masina mea, BMW E46 320 i, recent achizitionata!


Alexxx

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
Masina are climatronic, volan/schimbator piele, retrovizoare heliomata cu senzor, CD business, sistem audio cu 10 difuzoare Harman Kardon, ASC, 6 airbaguri, oglinzi electrice heliomate rabatabile electric, trapa electrica sticla, proiectoare, suspensie sport, geamuri electrice fata, cotiera piele, OBC, pachet crom, jante aliaj pe 16".

 

Alexxx hai sa facem comparatie intre dotarile de la masina ta si dotarile de la masina mea.Nu de alta dar ai fost foarte arogant si ai avut o atitudine de superioritate de nu mai stiai de tine...

 

 

Masina ta

climatronic

Volan/schimbator piele

retrovizoare heliomata cu senzori

ASC

6 airbaguri

oglinzi electrice rabatabile

proiectoare

cotiera piele

geamuri electrice pe fata

obc

jante aliag 16

suspensie sport

trapa electrica

10 difuzoare HK

pachet crom

 

Masina mea

dubluclimatronic

volan/schimbator de piele , comenzi pe volan

retrovizoare heliomate cu senzori

radio CD business + magazie 6 cd-uri

DSC

6 airbaguri

oglinzi electrice rabatabile

proiectoare

cotiera piele

geamuri electrice fata, spate

obc

jante aliaj 15"

tempomat

scaune incalzite

mmobiliser

xenon

Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

Mesaj pentru ambii user-i ce au impresia ca masina lor, este cel mai Bmw dintre toate: continuati conversatia prin orice mijloc de comunicare privat! In caz contrar, sanctiunile de rigoare isi vor face loc in mica-marea voastra disputa.
Link to comment
Share on other sites

Bai, dar nu mai terminati o data ? De vreo 3 zile sunt numai topicuri la misto si m-am saturat... Forumul se presupune a fi unul de informare/solutii, nu caterinca sau "ba a mea e mai mare".

Daca aveti prea mult timp liber si vreti caterinca, exista coolgirl.ro

 

 

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Fake, ai impresia gresita, nu am impresia ca masina mea e cea mai tare, el are impresia aceasta, i-am facut o comparatie, ca sa vada ca frigiderul meu poate are dotari in plus fata de a lui, tu tragi concluzii da nu observi fenomentu, nu zic de masina nicicui ca e caza, frigider, cheala etc, dar daca vine cineva si face astfel de afirmatii despre a mea, vreau sa analizez masina lui si sa vad daca comparativ cu a lui este sau nu cheala... atata tot, Fake, cand mai faci comentarii si caracterizarii incearca sa ma cunosti inainte, daca nu abtine-te, ai dreptul sa dai ban/ sa pui sanctiuni, da nu sa imi comentezi aiurea Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

Daca gasesti timp sa citesti regulamentul, vei vedea ca anunturile din sectiunea mica publicitate, sufera anumite conditii, respectiv opinii pro/contra acceptate. Acest thread , nu se supune conditiilor amintite. Tot in regulament, gasesti o regula care spune ca atunci cand nu esti multumit de decizia unui moderator, dai report/mail la administrator.
Link to comment
Share on other sites

Fake, da is multumit cu orice decizi tu, ti-am zis aplica sanctiuni fa ce vrei tu, da nu te da cu parerea aiurea, aplica sanctiunile in liniste, la mica publicitate pot sa-si spuna fiecare parerea cu argumente, acuma te-a luat scrisu pe dinnainte si nu observi ca nu am incalcat cu nimic regulile, si aici am vb pe ton civilizat cu el si sa analizeze la rece.. daca poate, diferentele dintre masina lui s a mea..
Link to comment
Share on other sites

Fake, Alexx a facut o afirmatie, eu i-am facut o invitatie sa posteze dotarile de pe masina lui sa facem o comparatie, invitatie pe care nu a onorat-o, nu poti sa spui ceva si apoi sa te faci nevazut, daca avea topicu facut mi s-a parut foarte potrivit sa mai vada si el cate ceva,
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:blink:

@Alexxx: Acum am observat, tu ai un semnal alb si unu' portocaliu?  :) ...sau nu am vazut eu bine. Vb. de semnalele mici de pe aripi.

299076[/snapback]

 

din poze exact asa pare.... :)

 

ce facusi Alexxx? ai schimbat un semnal sa asa ai luat-o?

 

sau le-ai schimbat pe ambele....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.