Jump to content

Masina mea, BMW E46 320 i, recent achizitionata!


Alexxx

Recommended Posts

Nu prea inteleg ce vrei sa spui...

 

 

vreau si eu sa cumpar stopuri pe led ptr e46 facelift , astea sunt care le-ai pus tu ? daca da cat costa si de unde le-ai luat ? merci

Astea sunt stopuri "M3 look" care vin atat pentru face lift cat si pentru fara face lift, diferenta fiind mufa. Asadar poti gasi stopuri identice cu astea pentru face lift (care arata ca cele de M3) sau poti gasi stopuri pe LED care sunt copiate dupa originalul stopului fara led de la face lift (personal mi se par mult mai urate si in + constructorul German nu a scos niciodata asa ceva pe cand ca astea pe care le-am pus eu a scos pe M 3 si nu numai (coupe>2002, etc)

M-au costat 240 EUR

 

aia sunt incluzivi ...

Remarci de toata jena ai merita suspend pentru off topic. Rog un moderator sa modifice in inclusiv la postul cu poza intrucat am gresit (din garaba la scris)!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Parca nu aveai scaune sport, sau nu mai tin eu minte? :blink:

 

 

Pai nu aveam! Dar de ziua mea, masina a primit un cadou! :)

 

Acum are ca optiuni...printre altele:

 

Scaune sport, suspensie sport (OEM), oglinda retrovizoare heliomata cu senzor, CD business, sistem audio cu 10 difuzoare Harman Kardon, oglinzi electrice heliomate rabatabile electric, trapa electrica sticla, ASC, climatronic, 6 airbaguri, proiectoare, geamuri electrice fata, cotiera fata/spate, senzori de parcare (PDC), OBC, pachet lumini business, pachet crom, jante aliaj pe 16".

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Parca nu aveai scaune sport, sau nu mai tin eu minte? :blink:

 

 

Pai nu aveam! Dar de ziua mea, masina a primit un cadou! :)

 

Acum are ca optiuni...printre altele:

 

Scaune sport, suspensie sport (OEM), oglinda retrovizoare heliomata cu senzor, CD business, sistem audio cu 10 difuzoare Harman Kardon, oglinzi electrice heliomate rabatabile electric, trapa electrica sticla, ASC, climatronic, 6 airbaguri, proiectoare, geamuri electrice fata, cotiera fata/spate, senzori de parcare (PDC), OBC, pachet lumini business, pachet crom, jante aliaj pe 16".

aha, deci stiam eu :) ; frumos interior.

Link to comment
Share on other sites

Nu exista scaune sport la care pielea sa arate impecabil...decat noi! Pielea de pe margini face cute si ajunge sa arate rau de tot in timp! Astea se mentin...

 

 

ehhh lasa ca nu e chiar asa ...combinatia piele textil e un compromis bun ..si da o nota eleganta !..Nu e un must have .dar ...e bine cand exista !..

 

oricum arata mult mai bine decat ce aveai inainte !....Spre exemplu scaunele lui Costa sunt absolut impecabile si nu sunt NOI ..deci se poate ..Asta e acum! ...sa le stapanesti sanatos!

 

 

cat ai dat pe ele !? ...mai mult de 400 E max nu cred ca merita

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Acest topic se poate inchide.

MASINA nu mai este a mea! Dar a ramas pe forum, fiind vanduta unui membru!

Voi deschide un alt topic u noua achizitie in curand!

Te asteptam cu noua achizitie :twoup:

 

 

oricum va fi mai nervoasa decat ce ai avut :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.